The Gathering

forum
It is currently 27 Apr 2024, 22:03

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 15 Oct 2006, 16:40 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 23 Apr 2003, 03:28
Posts: 3073
Genika me Larisa panta peftei poly gelio...
gamata sun8hmata....


Htane ena gamato paixnidi prin arketa xronia sto OAKA, Olympiacos - Paok opou ta Paokia fwnazane
IVIC mounaki gamw thn Petroulaki

kai emeis fwnazame

O IVIC gamaei tis manes sas....

Theiko skhniko pou mou eixe meinei mikros, sto pallio Karaiskaki me father opws kathomastan gurizei mia xontrh trello mpazo kai elege, KALE FWTOGRAFE EDW EIMAI...
poly gelio...


To theikotero skhniko htane omws se agwna Basket Ethnikhs Basket gyrw sto 97 den 8ymamai giati pou einai to ena petalo kai fwnazei EIMASTE KALA? kai to allo apantaei
Se kapoia fash leei to ena petalo EIMASTE KALA?
Apantane oi alloi OXI
kai meta oi alloi STA ARXIDIA MAS....

genika polla skhnika geliou pou den 8ymamai ola, alla to perissotero gelio to exw riksei me typades gurw mou...

Opws persi pou eixa paei sto PAO - AEK kai ginetai h fash me ton Gkeka...
Kai einai o kollhtos mou dipla kai kanei pws pairnei thlefwno... Opote arxizei na milaei kai leei htane offside? kai gurizei olh h kerkida kai mas koitaei kai sunexizei o filos mou kai leei aaaaaaaaaaaaa den vlepeis podosfairo e?

Epishs skhniko me prwto etos tou Okka, prin 2 xronia kai eixa enan dipla mou Karaiskaki pou den h8ele na to vlepei zwgrafisto kai genika o THEOS tou htane o Giovanni...

Genika se ka8e paixnidi gamwstayridi... Kai f8anoume sto Olympiacos - La Coruna...
ti to h8ele na to xasei to tet-a-tet o Okkas?
Den stamathse epi 50 lepta na ton vrizei... Eixe ginei kyklos gurw-gurw apo atoma pou den ton antexane kai feugane..

Kai kserw pou meneis kai 8a er8w na sou spasw ta podia kai o Karembe eprepe na se eixe skotwsei tote kai tetoia... Den kserw an eixe plaka giati kai emena ta @@ fouskwsane teleiws, alla an to vlepeis apexw eixe poly fash ws atomo o typos

_________________
I know there is a way
My future is not set


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group