The Gathering

forum
It is currently 27 Apr 2024, 09:37

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ti 8a allazate sthn emfanish sas gia na breite douleia?
Tipota 33%  33%  [ 4 ]
8a ekoba ta mallia / ebgaza ta skoularikia klp 8%  8%  [ 1 ]
Mexri kai kostoumi / stolh 8a forousa 58%  58%  [ 7 ]
Total votes : 12
Author Message
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:06 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 02 Jul 2010, 19:19
Posts: 954
ennoeitai thn 3h epilogh , etsi opws einai ta pragmata twra sthn agora ergasias, an mou legane na paw se mia douleia me synolaki kyrile kai to malli kotso tha to ekana (k as gkrianiaza apo mesa mou). eytyxws, mexri stigmhs thn exw glitwsei :wink:


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:08 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
αστα βρε χαρά έτσι όπως γίναμε να λέμε και ευχαριστώ που δεν αναγκαζόμαστε να στήνουμε κώλο

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:11 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Δεν το βρισκω τοσο τραγικο να ντυνεσαι με συγκεκριμενο τροπο για τη δουλεια σου, εκτος κι αν ειναι πραγματικα αβολο. Ποτε δεν καταλαβα γιατι ειναι θεμα το να βαζεις κοστουμι, απο τα πιο ανετα ρουχα το βρισκω προσωπικα, οπως και το πουκαμισο, στη γραβατα αρχιζει και υπαρχει προβλημα :P

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:13 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
ase poy eisai kai awesome

Image

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:34 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 02 Jul 2010, 19:19
Posts: 954
Fixxxer wrote:
Δεν το βρισκω τοσο τραγικο να ντυνεσαι με συγκεκριμενο τροπο για τη δουλεια σου, εκτος κι αν ειναι πραγματικα αβολο. Ποτε δεν καταλαβα γιατι ειναι θεμα το να βαζεις κοστουμι, απο τα πιο ανετα ρουχα το βρισκω προσωπικα, οπως και το πουκαμισο, στη γραβατα αρχιζει και υπαρχει προβλημα :P


to koustoumi mporei na einai voliko, alla gia mia gynaika pou tha xreiastei na foresei, fousta goves k ta synafh, xwris na einai to styl ths sigoura einai zori. dhladh an phgaina sth douleia me tagier k goves, tha eniwtha para poly avola(k tha gkriniaza olh thn wra :tw: ) giati den ntynomai etsi


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:37 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Ναι σωστο αυτο. Αλλα αλλο το "δεν ειναι ο τροπος που ντυνομαι" και αλλο το "νιωθω αβολα". Δυστυχως τους κανονες περι εμφανισης και ντυσιαματος δεν τους διαμορφωνουν τα αφεντικα, αλλα η κοινωνια.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:40 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
και τα αφεντικά, και τα αφεντικα :-|

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:41 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 02 Jul 2010, 19:19
Posts: 954
Fixxxer wrote:
Ναι σωστο αυτο. Αλλα αλλο το "δεν ειναι ο τροπος που ντυνομαι" και αλλο το "νιωθω αβολα". Δυστυχως τους κανονες περι εμφανισης και ντυσιαματος δεν τους διαμορφωνουν τα αφεντικα, αλλα η κοινωνια.



k epeidh de se pairnei na les sto afentiko niwthw avola ntymenh etsi, to kaneis k sixtirizeis apo mesa sou :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:42 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 02 Jul 2010, 19:19
Posts: 954
ennoeitai k ta afentika :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:42 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Ναι, αυτο που εννοω ειναι πως τα αφεντικα δεν ξυπνησαν μια μερα λεγοντας "α θα βαλω στα μουνια που δουλευουν για μενα να φορεσουν ταγιερ και κοστουμια" αλλα οδηγηθηκαν εκει περα προκειμενου να εχει περισσοτερο κυρος και αποδοση η εταιρια τους/το σχολειο τους/η επιχειρηση τους. Τωρα το αν ειναι σωστο η οχι ειναι αλλο θεμα

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13 Jul 2010, 18:44 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
δεν μπορείς να πεις όχι γμτ.

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 01:07 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
Oute kan mesa apo to panteloni to poukamiso :green: .

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 03:09 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 25 Apr 2006, 11:00
Posts: 35294
Location: Sidi Bouzid, Morocco
Εγω αφηνω τους εργατες να φορουν οτι θελουν στην δουλεια! Ειμαι πολυ ανοιχτομυαλος σε αυτα! :flower:

_________________
Love, despite what they tell you, does not conquer all, nor does it even usually last. In the end the romantic aspirations of our youth are reduced to, whatever works.

Μέχρι να φανεί το φως
δρόμους θα διαβαίνω
όχι πως σε ξέχασα
μα δε σε προσμένω.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 03:14 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
Esena h douleia sou einai na mhn epitrepeis allh mpyra ektos apo Amstel.

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 03:18 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 25 Apr 2006, 11:00
Posts: 35294
Location: Sidi Bouzid, Morocco
:lol:

_________________
Love, despite what they tell you, does not conquer all, nor does it even usually last. In the end the romantic aspirations of our youth are reduced to, whatever works.

Μέχρι να φανεί το φως
δρόμους θα διαβαίνω
όχι πως σε ξέχασα
μα δε σε προσμένω.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 04:30 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
:lol: :lol: :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 12:35 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
thepavl wrote:
Στη δουλεια μου λοιπον παιζει πολυ η εξωτερικη προβολη. Αν κυκλοφορεις με μερσεντες και κουστουμι πχ σημαινει οτι εισαι καλος μηχανικος κλπ. Παπαριες δηλαδη στις οποιες παω κοντρα φορωντας οτι γουσταρω οπου γουσταρω. Ειχα φερει μια μηχανικο να δει ενα εργο που δουλευα και οταν την πηγα μεσα στη μοναδα (Παντελη στους σπαστηρες και στα Σιλο της μοναδας) επαθε τετοια πλακα που γυρισε και μου ειπε. "Γιωργο ειχα στο μυαλο μου να σου πω να ντυνεσαι καλυτερα οταν πηγαινεις στην ΔΕΗ αλλα δεν ειχα ιδεα που ειναι η δουλεια!" σιγα μη φοραω εγω κουστουμια και καλα ρουχα για να μπαινω μεσα στα μπετα και στους λιγνιτες. Ειχα παει στον διευθυντη της μοναδας με σορτσακι μπλουζα obscecration και σκουλαρικια. Προσπαθω λοιπον οσο μπορω να αλλαξω αυτην την αποψη του καλοντυμενου = καλου στην δουλεια του. Αν κανω καλα μια δουλεια δε παιζει ρολο τι φοραω αλλα ποιος ειμαι σωστα? Παντα ευγενικος λοιπον με σεβασμο οταν μιλαω και συζηταω αλλα με την εξωτερικη εμφανιση που θελω εγω.


Το πρωί καθηγητής και το βράδυ πορνοστάρ

Image

Σοκ έχει προκαλέσει στην Αγγλία, η διπλή ζωή του καθηγητή Benedict Garrett. Ο εμφανίσιμος άντρα το πρωί έβγαζε τα προ το ως καθηγητής Γυμνασίου, τη νύκτα όμως, πρωταγωνιστούσε στη βιομηχανία του πορνό.

Η δράση του καθηγητή αποκαλύφθηκε μάλιστα από τους ίδιους τους μαθητές οι οποίοι, σερφάροντας στο διαδίκτυο, ανακάλυψαν σε μία ιστοσελίδα ερωτικού περιεχομένου μία φωτογραφία του καθηγητή τους με το ψευδώνυμο Johnny Anglais.

Μάλιστα ο Benedict Garrett στο Γυμνάσιο δίδασκε το μάθημα της σεξουαλικής ζητούσε τους μαθητές του να χρησιμοποιούν πάντα προφυλακτικό κατά τις ερωτικές τους συνευρέσεις.

Μετά τις αποκαλύψεις, γονείς και λοιποί καθηγητές έδειξαν την πόρτα εξόδου στον καθηγητή- πορνοστάρ.

Ο ίδιος πάντως σε δηλώσεις υπερασπίστηκε τις επιλογές του : ''Δεν έχω μετανιώσει για ότι έχω κάνει. Είναι κάτι που κάνω στην προσωπική μου ζωή, δεν έχει καμία σχέση με αυτό που διδάσκω στα παιδιά'' δηλώνει, αλλά καλείται να απολογηθεί γιατί ενώ όλη τη χρονιά ζητάει από τους μαθητές του να παίρνουν προφυλάξεις, ο ίδιος ξέχασε να πάρει στις ταινίες πορνό που γύριζε!

''Οι πιθανότητες να κολλήσει κανείς κάτι από μία πορνοστάρ είναι μηδαμινές!'' πρόσθεσε.

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re:
PostPosted: 14 Jul 2010, 12:52 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 23 Apr 2003, 03:28
Posts: 3073
vaggelis_original21 wrote:
ta mallia mou twra, epeidh opws katalavainete einai ena provlhma ta pianw synhthws kotsida, an kai teleutaia skeftomai na ta kanw tzives, lete na mou thn poun? :green: :P

Eisai apisteytos theos :)

_________________
I know there is a way
My future is not set


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 13:07 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
pantelis79 wrote:
thepavl wrote:
Στη δουλεια μου λοιπον παιζει πολυ η εξωτερικη προβολη. Αν κυκλοφορεις με μερσεντες και κουστουμι πχ σημαινει οτι εισαι καλος μηχανικος κλπ. Παπαριες δηλαδη στις οποιες παω κοντρα φορωντας οτι γουσταρω οπου γουσταρω. Ειχα φερει μια μηχανικο να δει ενα εργο που δουλευα και οταν την πηγα μεσα στη μοναδα (Παντελη στους σπαστηρες και στα Σιλο της μοναδας) επαθε τετοια πλακα που γυρισε και μου ειπε. "Γιωργο ειχα στο μυαλο μου να σου πω να ντυνεσαι καλυτερα οταν πηγαινεις στην ΔΕΗ αλλα δεν ειχα ιδεα που ειναι η δουλεια!" σιγα μη φοραω εγω κουστουμια και καλα ρουχα για να μπαινω μεσα στα μπετα και στους λιγνιτες. Ειχα παει στον διευθυντη της μοναδας με σορτσακι μπλουζα obscecration και σκουλαρικια. Προσπαθω λοιπον οσο μπορω να αλλαξω αυτην την αποψη του καλοντυμενου = καλου στην δουλεια του. Αν κανω καλα μια δουλεια δε παιζει ρολο τι φοραω αλλα ποιος ειμαι σωστα? Παντα ευγενικος λοιπον με σεβασμο οταν μιλαω και συζηταω αλλα με την εξωτερικη εμφανιση που θελω εγω.


Το πρωί καθηγητής και το βράδυ πορνοστάρ

Image

Σοκ έχει προκαλέσει στην Αγγλία, η διπλή ζωή του καθηγητή Benedict Garrett. Ο εμφανίσιμος άντρα το πρωί έβγαζε τα προ το ως καθηγητής Γυμνασίου, τη νύκτα όμως, πρωταγωνιστούσε στη βιομηχανία του πορνό.

Η δράση του καθηγητή αποκαλύφθηκε μάλιστα από τους ίδιους τους μαθητές οι οποίοι, σερφάροντας στο διαδίκτυο, ανακάλυψαν σε μία ιστοσελίδα ερωτικού περιεχομένου μία φωτογραφία του καθηγητή τους με το ψευδώνυμο Johnny Anglais.

Μάλιστα ο Benedict Garrett στο Γυμνάσιο δίδασκε το μάθημα της σεξουαλικής ζητούσε τους μαθητές του να χρησιμοποιούν πάντα προφυλακτικό κατά τις ερωτικές τους συνευρέσεις.

Μετά τις αποκαλύψεις, γονείς και λοιποί καθηγητές έδειξαν την πόρτα εξόδου στον καθηγητή- πορνοστάρ.

Ο ίδιος πάντως σε δηλώσεις υπερασπίστηκε τις επιλογές του : ''Δεν έχω μετανιώσει για ότι έχω κάνει. Είναι κάτι που κάνω στην προσωπική μου ζωή, δεν έχει καμία σχέση με αυτό που διδάσκω στα παιδιά'' δηλώνει, αλλά καλείται να απολογηθεί γιατί ενώ όλη τη χρονιά ζητάει από τους μαθητές του να παίρνουν προφυλάξεις, ο ίδιος ξέχασε να πάρει στις ταινίες πορνό που γύριζε!

''Οι πιθανότητες να κολλήσει κανείς κάτι από μία πορνοστάρ είναι μηδαμινές!'' πρόσθεσε.




Eυγε! Να πως πρεπει να ειναι ενας καθηγητης!

(μονο στο φροντιστηριο που δουλευω μην παρουν χαμπαρι τα σχολια μου! :green: )

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jul 2010, 13:16 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
ναι ναι έτσι πρέπει να ειναι, οι καθηγητες πρέπει να γαμάνε

τι λες ρε Αρη

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group