The Gathering

forum
It is currently 29 Apr 2024, 02:37

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 61 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 00:41 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 26 May 2005, 21:04
Posts: 38303
Location: WasteLand
pantelis79 wrote:
Rough_Silk wrote:
Ara eiste ektos 8ematos kai klimatos kai parakaleiste na lete thn apopsh sas panw sto 8ema tou topic.

E tote mias kai den exw kati allo na pw, as pw oti to swsto einai "noeito", oxi "nohtw" :-| .

poio akribws einai to 8ema tou topic?kai o nown nohtw?e mallon eimaste hli8ioi giati den nooume ti akribws prepei na nohsoume
kai en pash periptwsh ola ayta ta yponooumena edw kai sto "exeis gramma" topic mallon kourastika einai..opoios exei na pei kati as to pei..an den 8elei na pei kati as mhn pei tipota....oligon eggyos den ginetai

_________________
Children picking up our bones
Will never know that these were once
As quick as foxes on the hill


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 01:40 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
Μήπως το νόημα του topic είναι ότι ο Prowler είναι ημιμαθης που νομίζει ότι είναι σοφός και ξέρει τα πάντα αλλα το μονο που καταφέρνει είναι να τα κάνει όλα μουνί καπέλο προκειμενου να πείσει τους άλλους?Λίγο πολύ αυτή είναι η ιστορία της ζωής του εδώ.Τώρα κάποιος μπορεί να είναι ημιμαθης αμαθης η πολυμαθής η να νομίζει ότι είναι.Αλλα όταν δεν υπολογίζει κανένα και τίποτα προκειμενου να "υποστηρίξει" τις "απόψεις" του χέζοντας πάνω στην εμπιστοσύνη που του έδειξαν φίλοι και γνωστοί χρησιμοποιώντας τους σαν πιόνια προκειμενου να κερδίσει το "παιχνίδι" του τότε είναι ρουφιάνος.
Μπορεί οι απόψεις του να είναι σωστές η πίπες,μπορεί να είναι σοφός ρουφιάνος η ημιμαθης ρουφιάνος αλλα είναι πάντα ρουφιάνος,χαφιές,γλοιώδες καρφί.



HARRY_ANGEL wrote:
kai en pash periptwsh ola ayta ta yponooumena edw kai sto "exeis gramma" topic mallon kourastika einai..opoios exei na pei kati as to pei..an den 8elei na pei kati as mhn pei tipota....oligon eggyos den ginetai



Αυτό που έγινε είναι ότι ο Prowler έστειλε μια σειρά από εκτενή PMs στα αφεντικά του forum-Burn Martijn-με μεταφράσεις συζητήσεων,links ,PMs,απλυτα κλπ από το ελληνικό forum για να δείξει ότι είμαστε μαλακες καταπατάμε τους κανόνες του forum ποστάρουμε τσόντες ποδόσφαιρο και γενικά off topic θέματα και ότι είμαστε τόσο άχρηστοι και ανάξιοι που το forum πρέπει να...κλείσει.Μου ταπε και ο ιδιος ετσι για να μου δειξει οτι δεν κολωνει.

"αφού δεν πάτε με τα νερά μου και με βγάζετε πρωθυπουργό και μεγαλύτερο σπασαρχιδη θα σας δείξω εγώ θα σας δώσω όλους στην διοίκηση μουνοπανα "

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 04:51 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Jun 2004, 09:11
Posts: 24801
Location: Scottish Hell
Swsta ta leei o 8anashs. Poio nohma tou topic re Mixalh, an eixe to topic kapoio sygkekrimeno nohma (gia olous tespa), 8a htan kai o titlos pio sygkekrimenos. Kala merikes fores ta yponooumena, alla oxi meta3y mas gia na psaxnomaste, eleos. Ayto pou egrapse o Mecano parapanw, de mporouse na graftei apo thn arxh dld? Anyway, carry on :-|

_________________
ImageImage

Όπως θα θυμάμαι τον Αλέκο...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 06:03 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 26 May 2005, 21:04
Posts: 38303
Location: WasteLand
malista :o :roll:
an einai alh8eia ayta, tote prokeitai peri pa8ologikhs periptwshs pou xrhzei iatrikhs boh8eias, kyriolektika omws

o mpampiniwths bebaia ti sxesh exei me ola ayta akoma den exw katalabei...aaaa xexasa, o nown nohtw...

_________________
Children picking up our bones
Will never know that these were once
As quick as foxes on the hill


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 06:43 
Offline
Always
Always

Joined: 24 May 2004, 12:24
Posts: 2897
Location: O EEE, ELLAS OLE OLE, ELLAS OLE OLE, DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!
Mecano wrote:
Μήπως το νόημα του topic είναι ότι ο Prowler είναι ημιμαθης που νομίζει ότι είναι σοφός και ξέρει τα πάντα αλλα το μονο που καταφέρνει είναι να τα κάνει όλα μουνί καπέλο προκειμενου να πείσει τους άλλους?Λίγο πολύ αυτή είναι η ιστορία της ζωής του εδώ.Τώρα κάποιος μπορεί να είναι ημιμαθης αμαθης η πολυμαθής η να νομίζει ότι είναι.Αλλα όταν δεν υπολογίζει κανένα και τίποτα προκειμενου να "υποστηρίξει" τις "απόψεις" του χέζοντας πάνω στην εμπιστοσύνη που του έδειξαν φίλοι και γνωστοί χρησιμοποιώντας τους σαν πιόνια προκειμενου να κερδίσει το "παιχνίδι" του τότε είναι ρουφιάνος.
Μπορεί οι απόψεις του να είναι σωστές η πίπες,μπορεί να είναι σοφός ρουφιάνος η ημιμαθης ρουφιάνος αλλα είναι πάντα ρουφιάνος,χαφιές,γλοιώδες καρφί.



HARRY_ANGEL wrote:
kai en pash periptwsh ola ayta ta yponooumena edw kai sto "exeis gramma" topic mallon kourastika einai..opoios exei na pei kati as to pei..an den 8elei na pei kati as mhn pei tipota....oligon eggyos den ginetai



Αυτό που έγινε είναι ότι ο Prowler έστειλε μια σειρά από εκτενή PMs στα αφεντικά του forum-Burn Martijn-με μεταφράσεις συζητήσεων,links ,PMs,απλυτα κλπ από το ελληνικό forum για να δείξει ότι είμαστε μαλακες καταπατάμε τους κανόνες του forum ποστάρουμε τσόντες ποδόσφαιρο και γενικά off topic θέματα και ότι είμαστε τόσο άχρηστοι και ανάξιοι που το forum πρέπει να...κλείσει.Μου ταπε και ο ιδιος ετσι για να μου δειξει οτι δεν κολωνει.

"αφού δεν πάτε με τα νερά μου και με βγάζετε πρωθυπουργό και μεγαλύτερο σπασαρχιδη θα σας δείξω εγώ θα σας δώσω όλους στην διοίκηση μουνοπανα "


wraia

ama tthes na tou ta peis parton thlefwno kai pes tou ta,
bres ton kai pes tou ta.

kane o,ti thes

alla o,ti les edw gia to leuterh, einai malakies.
den ksereis to leuterh.
oute tha ton matheis.
a'i' sixtiri pia.

psyxologoi tou internet.

_________________
FA diesh o Fiogkos
ki o Rouxlas einai LA
o Sebastianos dihgeitai sth grammh tou SI
kai sto MI tragoudaei paramythia h Melia


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 06:53 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
Κρίνω από τις πράξεις του.Ας βγει και ας πει δεν τα έστειλα όλα αυτά.

Ένα από τα PM μου το κοινοποίησε και μένα.Είναι πολύ μεγάλο και κάποια αποσπάσματα:

"They have posted photos with Anneke in front of a microphone saying this: If you ever thought how would be to have sex with Anneke!"

"EVERYBODY say that this is just a forum and we are just having fun and we dont give a shit about the Gathering - see how many offtopics there are and how many topics in the gathering section"

"The moderators just see this situation and doesnt do anything"

"Certain nicknames are posting sex and inapropriate photos - if you search you will find MANY of them"

Einai gemato kompazmous gia ton eayto tou (ti ekplhksh):

"I am in the Gathering's music since 1994 and I was in the Eleanor's Faces FC in 1997/1998/1999...I am studying in the university for virtual communities and I have understanded many things about cyberspace - my first degree is in Computer Informatics...." klp klp

μιλάει για πράγματα που του έχουν πει σε PM,στο irc και face to face...και οχι δεν εχω σκοπο να τα ποσταρω αυτα εδω

Και γιατί μου το έστειλε εμενα?Πριν από καιρό του είχα πει ότι αν δεν σταματήσει τις προσωπικές επιθέσεις θα τον κάρφωνα στον admin.
Δεν ήταν παρα μια μπλόφα δεν είχα ούτε έχω σκοπό να γίνω καρφί για κανένα αλλα μπορεί να του έκοβε την φορα για μπινελίκια που είχε πάρει.
Gι'αυτο μου τα έστειλε?:για να μου πει ότι "εσύ δεν είχες τα αρχίδια να καρφώσεις αλλα εγώ τα έχω"?Just wondering

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 07:17 
Offline
Always
Always

Joined: 24 May 2004, 12:24
Posts: 2897
Location: O EEE, ELLAS OLE OLE, ELLAS OLE OLE, DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!
poio apo ta parapanw pou anafereis, pou exei postarei o leuterhs, einai psemmata ?????

kai otan les kompazei gia ton eauto tou ?????
auta pou anaferei den einai alhtheia ?????

dhladh an akouei gathering apo to 94, peirazei ????
na elege dhladh oti tous akouei apo to 2000 , mh tyxon kai pei kapoios oti kompazei ?????
an anaferei kapoia pragmata pou exei kanei, esena ti se peirazei ????

ki an noiwthei yperhfanos gia kapoia pragmata pou exei kanei, einai kako ???

mh trelathoume teleiws.

kai ti tha pei karfi ??????

o manwlakhs martyrhse sth daskala, pws o basilakhs ebale thn karfitsa sthn karekla ??????

_________________
FA diesh o Fiogkos
ki o Rouxlas einai LA
o Sebastianos dihgeitai sth grammh tou SI
kai sto MI tragoudaei paramythia h Melia


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 07:42 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
Έλα τώρα αυτά για τον εαυτό του τα έχει πει μονο ένα δισεκατομμύριο φορες trademark είναι :lol: .Τώρα το καρφί είναι...το καρφί ο σπιούνος ο ρουφιάνος πως το λένε ο χαφιές.Εκείνο το post της Sophie το αναλύει καλά.Και δεν είμαστε παιδάκια μανωλάκηδες και βασιλακηδες να παίζουμε με καρφίτσες.Ο λευτερης είναι 27 χρονων μαντράχαλος και είναι υπεύθυνος των πράξεων του.Πιστεύει ο φίλος σου ότι αυτό που κάνει είναι παιχνίδι,να σπάσει πλακα με μας έτσι να περάσει η ώρα? Γιατί εγώ δεν γελάω.Καθόλου

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 08:09 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
na sas zitisw suggnwmh pou sas duskolepsa ligo me tin titloforisi tou topic..
i8ela apla na anoi3oume mia koubenta gia tin imima8eia kai kurios gia ton tropo me ton opoio tin xeirizomaste.

allazei loipon to onoma toy (8a prose3ate omws oti den egrapsa fire and ice round II)


mpampi eheis dikio oti o ka8enas mas mporei na einai perifanos gia oti ton kanei na einai uperifanos kai mporei ama 8elei kai na to brontofonazei poios 8a tou pei oxi i protasi omws tou leyterh na kleisei to forumemena me afhse anaudi. fusika kai den paizei kati tetoio oute kan to skeftike o adm auto alla kai mono pou prota8ike ayto apo ton leyterh, ti na po...



sigoyra den einai oraio na suzitame horis na summetexei kai den einai oraio na to kanoyme gia kanenan ayto alla den 8a sumfwnhsw mazi sou peri manolaki kai basilaki,

nai men uparxei mia elastikotita kai mia anoxi kai oraia na ta pername alla kai emeis(kai legonta emeis anaferomai stous 3 moderators) den eimaste malakes polu polu suneidita to afinoume na ginetai auto giati stin teliki to polu to kurielehson to barietai kai o papas den 8a mporousame nux8imeron na milame gia gathering eidika se mia periodo opou den upirhe tpt kainourio na suzitisoume.

ston apo panw moderator den eipw8ike apla kurie kurie o basilakis sas ebale karfitsa alla kurie kurie kai o apousiologos to epetrepse kai oxi mono to epetrepse alla paliotera to ekane kai autos auto to allo pou 8ewreitai kalo koritsi kai to ehete se upolipsi to omono pou kanei einai na tous koitaei kai na gelaei kai to polu polu na pei koroideutika "nropi sas hroniareas meres na kanete tetoia pragmata" oso de gia tin alli kopela pou ka8etai mazi tis kai tin ehete episis se upoleipsi auti ehei na patisei sto ma8ima polu polu kairo kai apla dne to prose3ate


diabaste to pali ligo prosektikotera den einai duskolo na kanete ton parallilismo


:-|


pragmatika 8a i8ela na po kai alla polla akomi kai olo kai pio apta pragmata giati 3ero oti einai polu malakismenos autos o tropos kai den mou aresei ka8olou alla paraklw sebastite oti den ehei na kanei me toeugenes a8lima tou karfoning pou outos i allos den m aresei (tin roufiania polu agapisan ton roufiano oudeis) kai pera autoy pou se auti tin periptwsi 8a mporousa kai na to 3ehasw, einai polu lepti i 8esi mou


kai tora fusika 3erete ti mporei na ginei

"kurie kurie i kopela ekeini pou ehete se upoleipsi me akouse pou sas parapone8ika kai epiase tora ta paidakia kai tous ta eipe"

kai mena o daskalos 8a me peta3ei e3w ap otin ta3i alla halali, ofeila na sas enimerwsw este kai etsi

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 08:20 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
kisoun wrote:
poio apo ta parapanw pou anafereis, pou exei postarei o leuterhs, einai psemmata ?????

Mecano wrote:
"EVERYBODY say that this is just a forum and we are just having fun and we dont give a shit about the Gathering - see how many offtopics there are and how many topics in the gathering section"

To bold einai psema, exei kaneis antirrhsh?

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 08:24 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
:-|


eho polla akomi tetoia pantelh

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 09:00 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
E καλά τώρα ότι τον βολεύει το βαφτίζει αλήθεια και ότι όχι το βαφτίζει ψέμα.Όσο για την πρόταση να κλείσει το forum τι να εννοει? ότι αφού δεν είμαι ευπρόσδεκτος σε αυτό τότε δεν έχει λόγο ύπαρξης?
Forum χωρίς prowler δεν μπορεί να υπάρχει είναι ατοπο?
PS.Επίσης στο post στον Burn λέει ότι "δεν έχει προσβάλλει κανένα στο forum" Ouxaxa εδώ γελάμε.

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 09:01 
Offline
Always
Always

Joined: 24 May 2004, 12:24
Posts: 2897
Location: O EEE, ELLAS OLE OLE, ELLAS OLE OLE, DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!
pantelis79 wrote:
kisoun wrote:
poio apo ta parapanw pou anafereis, pou exei postarei o leuterhs, einai psemmata ?????

Mecano wrote:
"EVERYBODY say that this is just a forum and we are just having fun and we dont give a shit about the Gathering - see how many offtopics there are and how many topics in the gathering section"

To bold einai psema, exei kaneis antirrhsh?


oxi. s;auto den exw antirrhsh

_________________
FA diesh o Fiogkos
ki o Rouxlas einai LA
o Sebastianos dihgeitai sth grammh tou SI
kai sto MI tragoudaei paramythia h Melia


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 09:26 
Offline
Always
Always

Joined: 24 May 2004, 12:24
Posts: 2897
Location: O EEE, ELLAS OLE OLE, ELLAS OLE OLE, DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!
eyprosdektos apo to forum ???

dhladh ???

ti tha pei euprosdektos apo to forum ????

den einai euprosdektos apo auton pou tou anhkei to forum ???
dhladh apo tous gathering ???

h' mhpws den einai euprosdektos apo sygkekrimenous pou exoune proswpikes diafores mazi tou. ???

kai na pw kai kati. kai emena an me ekneurisei kapoios gia opoiondhpote logo, kai arxisw egw na kanw o,ti na nai . na brizw, na ourliazw.
kai kapoios dei mono to o,ti nanai, xwris na kserei thn istoria,
ennoeitai oti tha thewrhsei alloprosallh thn symperifora mou.

kai na rwthsw kai kati akoma.
auto hthele na kanei o leuterhs, kai auto ekane.
eprepe na parei poianou thn adeia gia na kanei auto pou ekane !!!!!????
poianou ????

epishs, to epanalmbanw. den katalabainw thn ennoia karfi.
enas den eipe oti einai sykofanths p.x., h' pseuths, h' yperbolikos,
ektos apo to parapanw post tou pantelh.

olo blepw roufianos kai karfi.
egw to katalabainw ws: martyrhse auta pou kaname.
dhladh auta pou eipe, ta kaname emeis, alla de thelame "autoi" na kseroun oti ta kaname.

gia na mh parekshgoume.
den anaferomai sto an to forum einai o,ti nanai , kai den asxoloumaste arketa me tous Gathering.
egw eimai o o,ti nanai, apo monos mou. me tous Gathering na exw asxolhthei edw mesa , ante me to 10% twn post mou. tipota.
den exw problhma me to forum.

egw exw problhma otan brizoun to filo mou.
exw megalo problhma.
de goustarw.
eimai problhmatikos.
ti na kanoume.

"toso kairo ginetai auto, esy twra to katalabes ???" tha pei kapoios.
otan eixan ginei kati malakies to flebarh, egw ta diabasa to mah.
kai genikws den goustara na mplextw kapou, otan to thema htane kai einai proswpiko.

kapoia stigmh omws , apla sou th baraei kai antidras.
de tha pw ston opoiondhpote na kanei kati,p.x. na stamathsei na brizei ton leuterh, h' emena , h' den kserw ki egw poion allo.
oute exw tetoio dikaiwma, oute tha to ekana akoma ki an to eixa.

alla kanenas de tha mou apagorepsei , otan tha me enoxlei kati,
anti na to perifronw, na antidrw.

_________________
FA diesh o Fiogkos
ki o Rouxlas einai LA
o Sebastianos dihgeitai sth grammh tou SI
kai sto MI tragoudaei paramythia h Melia


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 09:51 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 11 Nov 2002, 22:29
Posts: 22121
Location: Tomorrow
To 8ema einai oti den 3upnhse mia mera kapoios kai arxise na brizei to Leuterh. O,ti exei ginei ton teleutaio xrono proklh8hke apo sugkekrimenes sumperifores, kai o Leuterhs exei megalh eu8unh s'auto.

Telos pantwn, egine o,ti egine, ta xalasame, o an8rwpos apofasise oti den eixe tipota perissotero na pei mazi mas, enta3ei, shit happens. Alla to oti phge kai karfwse (marturhse, estw, an to briskeis pio 8etiko san oro, egw pantws oxi) stous admins, oxi mono emas, alla kai tous moderators (me tous opoious estw me to Mike eixan upoti8etai mia pio stenh sxesh), e auto egw to briskw to ligotero apex8es. Pera apo to oti upodhlwnei sobara komple3 ston idio ton an8rwpo, kai mono h pikria alla kai oi autapates megaleiou pou bgazei auth h pra3h einai e3wfrenikes.

Kai de lew oti leei psemmata (an kai ap' o,ti katalaba, diaballei arketous), alla poia akribws 8esh exei gia na leei otidhpote? Poios ton exei xrisei 8ematofulaka ths h8ikhs tou forum, kai exei kai to 8rasos, giati peri 8rasous prokeitai, na zhta na kleisei?

Proswpika, den krubomai apo kanenan oson afora th sumperifora mou sto forum. Ti shmainei auto? Oti to 8ema den einai an kaname h den kaname osa leei o Leuterhs. Allwste einai postarismena ola sto forum, duskola sbhnontai, kai to oti einai sthn ellhnikh glwssa den einai kai toso megalo empodio an kapoios 8elei na kanei elegxo oti ka8omaste kala. An kapoios admin mou pei oti h sumperifora mou einai aparadekth kai me bannarei, 8a katalabw oti mallon den ekana kala.

Poianou thn adeia eprepe na parei? Egw se rwtaw ME POIO DIKAIWMA to ekane? H pra3h auth einai gemath alazoneia, komple3 katwterothtas, pikrias kai kakias. To ligotero pou mporw na pw. Otan den 3ereis enan an8rwpo kala, ton krineis apo tis pra3eis tou kai ta legomena tou. Kai auta lene polu asxhma pragmata gia ton sugkekrimeno an8rwpo. Kai 8a elega ta idia, eite eprokeito gia filo mou, eite eprokeito gia ton aderfo mou ton idio, ean sumperiferotan etsi.

Ta sumperasmata bebaiws anhkoun ston opoiondhpote...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 10:12 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
ekeino to epeisodio apo southpark me ton cartman pou eftia3e to teraastio lunapark gia na paizei monos tou to exete dei?

den 3ero ti ektash a3izei se auto to 8ema na parei isos an to pername halara opos alloste kai ta atoma sta opoia stal8ikan auta ta pm na einai kalutera.

den 3ero poies mporei na einai oi pro8eseis tou leyteri den 3ero an to minima pou esteile ston antonh to ekane katala8os opos eipe den 3ero tipota kai stin teliki den me polu -endiaferei makari na eixa ena filo san ton kisoun pou akomi kai ola skata na ta ekana na itan toso konta mou na me uperaspisei auto pou 8a i8ela na sas parakaleso einai na kanoume oli mia prospa8eia na to afisoume stin akri kai na sunexisoume na feromaste opos nio8oume kaneis kai tipota de 8a mas kanei na feromaste me kaloupia . kanena den 8a anagkasoume na milaei nix8imeron gia tin mpanta kanena den 8a anagkazoume apla na ek8iazei kai na glufei min trela8oume kiolas


ego apla diakinduneuontas na ginw grafiki apla 8a 8umisw oti 8a i8ela ligo na prose3oume sta e3is simeia

oxi gumnes fotografies
oxi sholia "xudaia" gia atoma tis mpantas

kai apo ekei kai pera me ena aplo copy paste 8umizw

-Bear in mind that the forum features a variety of people from different genders, ages, ethnicities and cultures who all have their own opinion about religion, politics, sexuality, music and so forth. You don't have to agree with their opinions, but at least respect them and they will respect yours too. Still, remember to give reasons for why you feel the way you do, as it helps people to understand where you're coming from.

· Flaming, insulting or harassing other members will not be tolerated. In case someone is trying to pick a fight with you, remember that sometimes the best thing to do is to do nothing at all. Please stay nice against each other.

Please try to keep the discussions on-topic. If one or a few replies are a bit off-topic it's okay of course, but keep in mind the initial theme. If the discussion turns into a different one it's maybe better to start a new topic. If moderators notice a topic is totally going off-topic or has two different discussions it could be split it into two parts. To make it easier to read for other forum users.


:flower:

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 10:29 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
sophie wrote:
ekeino to epeisodio apo southpark me ton cartman pou eftia3e to teraastio lunapark gia na paizei monos tou to exete dei?

Proskynw. Cartmanland legetai to epeisodio kai einai ekplhktiko.




kisoun wrote:
kai na rwthsw kai kati akoma.
auto hthele na kanei o leuterhs, kai auto ekane.
eprepe na parei poianou thn adeia gia na kanei auto pou ekane !!!!!????
poianou ????

Kanenos, ennoeitai bebaia. Opws fysika kai kaneis den pairnei thn adeia kanenos gia na ginei melos tou forum. Oute pernaei apo kapoio test pou deixnei poso pistos kai die-hard opados twn Gathering einai. O ka8enas kanei o,ti goustarei, ayto eleipe. Omws otan kaneis kati, prepei na eisai etoimos kai na antimetwpiseis tis synepeies pou isws ypar3oun. Kai oi synepeies einai oti ayto to pragma kapoious fainetai na tous peira3e.


De lew gia karfia kai roufianous, giati den 3erw ti exei prohgh8ei meta3y diaforwn melwn epi proswpikou kai oute 8elw na ma8w. Alla re diaole, ti mporei na exei prohgh8ei pia gia na pas na "dwseis" tous mods ston admin????

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 10:40 
Offline
Always
Always

Joined: 24 May 2004, 12:24
Posts: 2897
Location: O EEE, ELLAS OLE OLE, ELLAS OLE OLE, DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!
Mac-T wrote:
To 8ema einai oti den 3upnhse mia mera kapoios kai arxise na brizei to Leuterh. O,ti exei ginei ton teleutaio xrono proklh8hke apo sugkekrimenes sumperifores, kai o Leuterhs exei megalh eu8unh s'auto.


s'auto symfwnw.


Mac-T wrote:
Pera apo to oti upodhlwnei sobara komple3 ston idio ton an8rwpo, kai mono h pikria alla kai oi autapates megaleiou pou bgazei auth h pra3h einai e3wfrenikes.


kala, auto to autapates megaleiou , de moiazei me diagnwsh ???
psyxologiko profile klp,klp,klp.
auto den isxyei.


Mac-T wrote:
Kai de lew oti leei psemmata (an kai ap' o,ti katalaba, diaballei arketous), alla poia akribws 8esh exei gia na leei otidhpote? Poios ton exei xrisei 8ematofulaka ths h8ikhs tou forum, kai exei kai to 8rasos, giati peri 8rasous prokeitai, na zhta na kleisei?


enas aplos xrhsths tou forum einai, eimai, eisai, eimaste.

exeis esy ena amaksi, kai sou leei kapoios oti to amaksi sou einai gia ton poutso, exei auto, auto, auto , kai auto to problhma, kai thelei petama.

prepei na parei apo kapoion dikaiwma gia na sto pei ???
prepei na kaneis auto pou sou leei xwris na to psakseis ????


peste oti o administrator kleinei auto to forum.
ti tha shmainei auto ????
oti ftaiei o lefteris ?????
o lefteris kanei koumanto ?????

an apofasisei pws to forum den einai opws tha hthele na einai , kai probei se opoiadhpote energeia, einai thema tou idiokthth.

an ta legomena tou lefterh einai p.x. diabolles klp,klp, kai o administrator,
apofasisei na kleisei to forum.
poios tha ftaiei???
o lefteris ????
ama o administrator den krinei swsta, tote den tou ftaiei kanenas.

gia mena o strabos gyalos, einai oti exoune ginei pragmata,
proswpikes diamaxes,
pou den tha eprepe na aforoun to forum. (kata th gnwmh mou)

kai egw diafwnw me ton Lefterh sto pws tha prepei na einai to forum twn Gathering, auto ti shmainei ??? pws exw egw dikio ?? pws exei ekeinos dikio ????

alla to na bgainoun psyxologikes gnwmateuseis, apo ta post pou grafei kapoios se ena forum, auto mou fainetai geloio kai mono pou to skeftomai.
kai bebaia auta pou grafei kapoios , ton ekproswpoun.
alla oxi kai na gyrnaei o opoiosdhpote, gia opoiondhpote,
kai na tou leei,
eisai etsi , etsi etsi, etsi, alliws kai alloiwtika.
dhladh , den kserw an mporw na grapsw opws prepei auto pou skeftomai,
alla einai adianohto gia mena na symbainei auto. einai hlithiothta.

_________________
FA diesh o Fiogkos
ki o Rouxlas einai LA
o Sebastianos dihgeitai sth grammh tou SI
kai sto MI tragoudaei paramythia h Melia


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 10:43 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
kisoun wrote:
gia mena o strabos gyalos, einai oti exoune ginei pragmata,
proswpikes diamaxes,
pou den tha eprepe na aforoun to forum. (kata th gnwmh mou)

Ma apo ekei 3ekinane ola re Mpamph...

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28 Aug 2006, 10:52 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
sigoura mpamph to la8os apo kapou ekei 3ekinise oti 8emata epi proswpikou pigan na lu8oun apo edo mesa poios 3exnaei alloste ton omhriko kabga opou anafer8ikan prosopa kai pragmata kai fusika megalo meros tis eu8unis einai diko mou tou mixalh kai tis xrusas pou to afisame na diaiwnizetai ena 8a mporousame na kanoume ena lock kai ante geia. apo tin stigmi pou den antidrasame tin proti fora pou egine ap oekei kai pera o hasame to paixnidi. sigoura de 8a epitrepsoume na 3anasumbei to idio



se oti afora auto pou eipes panteli , peri to ti mporei kapoion na ton odhghsei na mas dosei etsi stegna ti mporeis na peis.........anyway, kali kardia pantelh :flower:

sigoura kai emeis ehoume kanei polla la8i kai legontas emeis anaferomai se emena kai stous allous duo moderator.den eixe kapoia epiptwsi se otidipote olo auto alla kai na eixe...kai pali kali kardia :flower:

pragmatika an de to eblepa me ta matia mou den 8a to pisteua 8a elega oti einai kapoio oxi kai toso kalogousto anekdoto

prepei epitelous na dekto to oti auto pou pisteuo oti pragmata pou ego den 8a ta ekana pote den 8a ta ekanan kai oi upoloipoi an8rwpoi telika den isxuei


den ehei nohma na psaxnoyme ti mporei na odhghse ton ka8ena mas na fer8ei me ton tropo pou fer8ike, i zoh einai ligi gia na analonetai sto na dikaiologoume i estw na aitiologoume ti mporei na odhghse ton ka8ena na feretai opos feretai

mporoume apla na dektoume oti auta ginontai kai apo ekei kai pera o ka8enas einai upeu8unos gia tis pra3eis tou kai fusika 8a prepei na einai etoimos kai gia tis opoies sunepeies

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 61 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group