The Gathering

forum
It is currently 27 Apr 2024, 09:29

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

?
1. THE SWEET PUSSYCAT 30%  30%  [ 9 ]
2. THE CHARMING JOKEMAKER 13%  13%  [ 4 ]
3. THE SEXY FOX 10%  10%  [ 3 ]
4. THE BRUTAL TRANSVESTITE 3%  3%  [ 1 ]
5. THE ORDINARY GIRL 37%  37%  [ 11 ]
6. THE SUCCESSFUL PROFFESSIONAL 7%  7%  [ 2 ]
Total votes : 30
Author Message
PostPosted: 05 Aug 2008, 14:40 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Λοιπον. Μετα απο τα βασικα χαρακτηριστικα μιας γυναικας (κωλος vs στηθος), προχωραμε στις λεπτομερειες που κανουν τη διαφορα. Ποιο ειδος γυναικας σας αρεσει λοιπον. Το μεγαλυτερο βαρος δινεται πιο πολυ σε θεματα κινησης, συμπεριφορας και σεξουαλικοτητας, οπως επισης και παλι στην εξωτερικη εμφανιση. Στο τριτο μερος της τριλογιας μπορει κανεις αν θελει να σχολιασει χαρακτηρα και ψυχικα χαρισματα. Οι επιλογες που σας δινονται ειναι σαφεστατες και ευδιακριτες, μην αρχισετε τα παραπονα. Σας παρακαλω, αναφερετε τι ψηφισατε και δικαιολογηστε την ψηφο σας, οποιαδηποτε επιλογη ειναι αξιοσεβαστη και οποιος (εχω καποιον στο μυαλο μου) αρχισει να κρινει τις επιλογες των αλλων με κακεντρεχη και ανηθικο τροπο πρεπει να τιμωρηθει παραδειγματικα.

1. THE SWEET PUSSYCAT
Image

Δεν χρειαζεται να πει κανεις πολλα, ολοι μας εχουμε μια φιλη (η και κατι παραπανω) που νιαουριζει. Γλυκια οσο παει, εχει ναζι και σκερτσο και της κοβει. Ειναι ντροπαλη, ηρεμη και χαριτωμενη. Συνηθως βρισκεται σε XXS μεγεθος, αλλα υπαρχουν και αρκετες αντιπροσωποι ειτε λιγο πιο ψηλες (παρολα αυτα πολυ αδυνατες), ειτε λιγο πιο στρουμπουλες (παρολα αυτα οχι ψηλες). Συνηθισμενο χρωμα μαλλιων καστανο, λεπτα χαρακτηριστικα και ωραιο χαμογελο. Φυσιολογικο στυλ ενδυμασιας χωρις υπερβολες, πουλοβερακια και τζιν το χειμωνα και μονο κανα δερματινο κολλητο σε ειδικες περιπτωσεις.

2. THE CHARMING JOKEMAKER
Image

Self-explanatory. Η χαβαλετζου. Κανει παρεα μονο με αρσενικα, τη γουσταρουν ολοι αλλα κανενας δεν κανει το βημα παραπανω γιατι την προτιμουν σαν φιλη. Γελαει συνεχεια, εχει αντρικη αισθηση του χιουμορ (δεν το λεω για καλο, ουτε για κακο), ειναι λιγο καφρος, χωρις ομως να χανει τη θηλυκη της πλευρα, την οποια δειχνει μονο σε οποιον επιλεγει, και δεν υστερει σε τιποτα απο αλλες γυναικες που δεν κανουν χιουμορ, καθως το γελιο ειναι παντα σεξυ. Συνηθως με λιγα παραπανω κιλα απο τα καχεκτικα προτυπα των καιρων, χρωμα μαλλιων οποιοδηποτε εκτος του ξανθου, αλλα ουτε αυτο απαγορευεται, συνοδευεται απο εκφραστικα ματια. Στυλ ντυσιματος: καθημερινο, απλο και λιτο.

3. THE SEXY FOX
Image

Λοιπον. Η ονειρωξη (σχεδον) καθε αντρα. Εντυπωσιακη, σεξυ, με καμπυλες και βλεμμα που σκοτωνει. Το περπατημα της και η κινηση της την χαρακτηριζουν καθως ειναι οπως και το ντυσιμο της, ακρως προκλητικα. Δεν χαμογελαει συχνα, ειναι λιγο πιο κρυα στις παρεες, αλλα στα τετ α τετ το κρυα ειναι μια λεξη που εξαφανιζεται απο το δωματιο. Συνηθως ειναι ψηλη και εχει εντυπωσιακα προσοντα οσον αφορα τη συζητηση του ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ I. Καποιοι θα της προσαψουν ως ελαττωμα το οτι δεν προσφερεται για πραγματα οπως η δημιουργια οικογενειας και ο εποικοδομητικος διαλογος, αλλοι θα χρησιμοποιησουν ακριβως το ιδιο επιχειρημα για να πεισουν τον κοσμο οτι ειναι η τελεια γυναικα. Χρωμα μαλλιων οποιοδηποτε, ολες ομως ηταν καποια στιγμη ειτε για μικρο ή για μεγαλο χρονικο διαστημα ξανθιες ή εστω κοκκινομαλλες.

4. THE BRUTAL TRANSVESTITE
Image

Ενταξει. Δεν ειναι τραβεστι οι κοπελες αυτου του ειδους, αλλα δεν ειναι και κοπελες. Αγριες, παθιασμενες, με ζωωδη ενστικτα και αυξημενες ορμονες, ειναι ετοιμες να σε βαλουν κατω και να σε κατασπαραξουν. Για εκλεπτυσμενα γουστα, ενδεικνυται για αντρες που ζητανε το κατι παραπανω αναμεσα στα σκελια μιας γυναικας. Μαλλια κατα κανονα μαυρα και ντυσιμο ανεξαρτητο, δυναμικο και αποκαλυπτικο των τατουαζ και των σημαδιων απο μαχαιριες που εχει η εκαστοτε αντιπροσωπος του ειδους.

5. THE ORDINARY GIRL
Image

Συχνο και ποτε βαρετο. Το κοριτσι της διπλανης πορτας ειναι η Μαρια που μενει ακριβως διπλα σου. Οχι εκπληκτικα ομορφη, ουτε φαντασμαγορικα σεξυ, χαρακτηριζεται απο ενα αρτιο συνολο που χανει στα σημεια αλλα βγαζει νοκ αουτ οποιαδηποτε εντυπωσιακη αλλα κενη ψωνισμενη καριολα. Το αντιστοιχο αυτου που λεμε "το καλο παιδι" για τους αντρες. Μπορει να μην προτιμαται στα χαρτια και στις δηλωσεις απο τους αντρες, αλλα στην πραγματικοτητα ολοι ψαχνουν για καποια τετοια που τους γεμιζει ασφαλεια και σιγουρια. Δεν υπαρχει αλλο χρωμα απο το καστανο, ενω ο σωματοτυπος δεν παιζει κανενα ρολο, αν και συνηθως βρισκουμε κανονικες αναλογιες και σε αυτον τον τομεα.

6. THE SUCCESSFUL PROFFESSIONAL
Image

Η επιτυχημενη. Δυναμικη γυναικα που εχει κανει καριερα, κι οχι επειδη της ετυχε, αλλα επειδη το κυνηγησε. Σοβαρη, εξυπνη και τυπικη στα παντα. Ειναι ψηλη αλλα φοραει και τακουνια γιατι ειναι over the top. Στο συντριπτικο ποσοστο τους ειναι ξανθιες, κατι το οποιο συμβολιζει το στατους που εχουν στην κοινωνια. Οποιος θελει να καλοπερασει εγγυημενα και να εχει πολλες εμπειριες σε ταξιδια, τεχνες και κοινωνικες εκδηλωσεις, μπορει ανετα να προσπαθησει. Μπορει να μην φαινεται ιδιαιτερα θελκτικη αυτη η προταση, αλλα περιεχει και εκπληξεις που τις μαθαινει καποιος στην πορεια.



ΥΓ1. Οποιαδηποτε σωβινιστικη, μισογυνικη, κυνικη και υλιστικη χροια υπαρχει τοσο στο δικο μου ποστ οσο και σε αυτα που θα ακολουθησουν απο αλλους userz κρινεται ως 100% χιουμοριστικη και δε θα πρεπε να ληφθει υπ'οψιν απο τις χρηστριες του forum. Εκτος κι αν αυτες εχουν ωραιο κωλο ή εμπιπτουν στην νικητρια κατηγορια, οποτε αυτοματως νιωθουν ικανοποιηση. :P

ΥΓ2. Δεν παραβαινω τον ορκο μου με αυτο το ποστ, η συλληψη του ειχε γινει πιο πριν, απλα τωρα γινεται η δημοσιευση του, μην τυχον βρει ευκαιρια κανενα κορακι να με κατηγορησει αμεσως. :evil:

ΥΓ3. Η μοδα με τα polls ομολογουμενως ειναι κουραστικη, αλλα ολα θα τελειωσουν καποια στιγμη, υπομονη.

ΥΓ4. Ο Πετρος επιτρεπεται να ψηφισει, αλλα οχι να ποσταρει.

ΥΓ5. Οι φωτογραφιες ειναι ενα μικρο δειγμα, δεν πρεπει να θεωρουνται ως ακρως αντιπροσωπευτικες, δεν υπαρχει αλλωστε καμια γυναικα που να ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι, ειναι μια εξιδανικευση των καταστασεων, οι περισσοτερες ειναι μιγμα 2 και 3 τυπων.

_________________
Image


Last edited by Fixxxer on 05 Aug 2008, 15:23, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 14:59 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
ai gamisou re pou de tha postarw. prwton auto.


poly dyskolo poll. me mia aplh matia xwris na to kourasoume katholou tha sou elega aplws 51% to 1 kai 49% to 5.

to idaniko gia mena einai auto pou sundiazei to 1,to 5 kai to 2.


mporw na sou apanthsw poly pio eukola sto ti de goustarw,dld thn epilogh 3. einai akrivws o typos twn gynaikwn pou suzitame toso kairo kai mou th lete. den antexontai.
kai to 4 de leei by default.
to 6 einai poly periergh epilogh,kai exei ena poly megalo meion,oti de tha thn protimisw as poume apo th stigmh pou tha protima na einai afosiwmenh sthn kariera ths para se mena. epishs synithws prokeitai gia skyles.

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 15:03 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα. Αλλα αν εξαιρεσεις το σχολιο σου για τις 3, συμφωνω 100% ομως σε οσα ειπες.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 15:09 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 10 Mar 2004, 20:28
Posts: 31290
Location: Thessaloniki, Greece
Syndiasmos 1 kai 2.
merikes fores as ginetai kai 3 (etsi gia to paixnidi)

den exw provlima me to 4 kai to 5
Sigoura oxi to 6

_________________
Top Artists this Week
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 15:14 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
to thema einai oti gia mena sto 1-2-5 den yfistantai megales diafores,ta vlepw paromoia.

h' apla autes pou "epilegw"(ta eisagwgika giati den einai thema epiloghs) na mou aresoun ta exoun kai ta 3,opote de mporw na to diaxwrisw sto myalo mou.

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 15:25 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Εβαλα 2 πιθανες απαντησεις γιατι με τη μια ειχα διχασει μεχρι και τον εαυτο μου. Ψηφισα 1-5.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:00 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 29 Dec 2007, 10:49
Posts: 1107
Location: LARISSA
ψηφισα 1 και 5

στο 1 με επηρεασε και η συγκεκριμενη φωτογραφια που κατι μου θυμιζει....αααααχχχχχ...

_________________
And I promise I wont keep you long
I'll keep you forever


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:02 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Jun 2004, 09:11
Posts: 24801
Location: Scottish Hell
Fwnaskei dia ths apousias ths h 7h epilogh h opoia safws kai 8a eprepe na einai.

_________________
ImageImage

Όπως θα θυμάμαι τον Αλέκο...


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:31 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2003, 23:13
Posts: 17701
Location: exarchia city
1, 2 kai 5. h fwto ths 2 eprepe na paei sto 5 kai antistrofws. h kathgoria 3 tha eprepe na exei ypokathgories, giati emperiexei apo typo sasa mpasta mexri typo monica belucci, pou de mporoun na einai sthn idia kathgoria, dhladh exei apo karioles mexri gynaikares. h 4 aporriptetai, h 6 exei kapoia thetika, alla ysterei twn ypoloipwn.

pshfizw to 2 kai to 5 pou tha mporousan na einai kai mia kathgoria. runner ups to 1 kai ena yposynolo tou 3 pou an htan pio sygkekrimeno tha diekdikouse prwtia me a3iwseis.

_________________
AXL kai st@@ mas
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:33 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Χαχαχαχχα θεος, για κατι τετοια ποστ περιμενα οταν εκανα το τοπικ. Εχεις δικιο για τις φωτο 2 και 5!! Οσον αφορα την κατηγορια 3, παλι εχεις δικιο, αλλα ας μην σκεφτομαστε συγκεκριμενες διασημες, απλα τυπους γυναικων. Δηλαδη εγω εχω 2-3 φιλες που μπαινουν στην κατηγορια 3 κι ας μην ειναι τοπ μοντελζ, ουτε εξαιρετικα και εκθαμβωτικα ομορφες, απλα εχουν αυτον τον τυπο.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:45 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
egw gia kapoio logo phra poly sovara auto to topic kai mou exei erthei na apanthsw poly ypeuthina :-?

lew loipon oti prwton oi anthrwpoi dyskola mpainoun se tetoies apolytes katigories. panta paizoun mikseis,kai yparxoun ki alles katigories pou den anafereis,kyriws ths kakhs pleuras dld typoi ysterikia,kakia,kariola,poutana,ksekwlo kai de kserw ti allo.


gia mena mallon to 1 einai to idaniko,alla auto de simainei oti kathe stigmh prepei ekeinh na einai naziara kai gatoula. auto de ginetai na kollaei pantou. alla stis stigmes pou prepei otan to exei auth h gynaika mporei na se trelanei,kai nomizw gi'auto kai tha to psifisw. kai to thewrw kai o,ti pio sexy mporei na yparksei (to ti einai sexy gia tn kathena einai ypokeimeniko). ara kapou mpleketai to thema.

epishs h idia kopela tou 1 mporei na exei tromero xioumor,na se kanei na gelas synexeia,kai na niwtheis poly omorfa kai aneta,kai oti einai kalyteros filos kai kalyteros xavales apo ton kathe antra kollito pou mporei na exeis. opote mplekei kai to 2.

kai telos eidika to 5 einai kati teleiws aproswpo etsi opws to exeis grapsei,den exei nohma. ki auto to lew giati mporei to ws anw proswpo tou "1" pou anaferw otan thn prwtodeis na sou fanei aplws ena ordinary girl pou tha sou kanei kalh h' metria entypwsh,enw sth synexeia an th "gnwriseis" kala,tha einai h idia pou tha metatrapei se sexy glykia naziara gamisterh kopela.

(olo auto pou perigrafw parapanw yparxei. tyxeros opoios to anakalipsei kai handle with care)


kai mia ashmanth prosthikh. tis kopeles twn katigoriwn 1,5,2 tis erwteuesai,thn kathgoria 3 apla th gamas giati "to kreas einai kalo".

_________________
you own me...

Image
Image


Last edited by Petros on 05 Aug 2008, 16:50, edited 4 times in total.

Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:46 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2003, 23:13
Posts: 17701
Location: exarchia city
den ennoousa diashmes, de xreiazetai na einai diashmes gia na einai eite karioles eite gynaikares :flower:

_________________
AXL kai st@@ mas
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:49 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Πετρο, το πηρες οντως πολυ σοβαρα, εκανα τα παντα για να μην το παρει κανεις ετσι, 6 υστερογραφα και διευκρινισεις, αλλα... Βαγγελη ναι ρε συ, αλλα αν σαρεσουν γενικα οι τυπου 3, δε σημαινει οτι σαρεσουν ΟΛΕΣ. Ουτε εμενα μαρεσουν ολα τα κοριτσια της διπλανης πορτας.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:51 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2003, 23:13
Posts: 17701
Location: exarchia city
ennoeitai re Petran oti yparxoun ena swro mi3eis kai kapoia yposynola sygkekrimenwn kathgoriwn einai koina.

gia to 3 ta eipa. eisai adikos me auto pou les Petro. h ypervolika sexy/entypwsiakh emfanish de shmainei aparaithta oute oti einai stokos, oute oti den einai kalos xarakthras, oute oti einai hlithia, oute oti einai anaisthith poutana mono gia gamhsia.

_________________
AXL kai st@@ mas
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:54 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 25 Apr 2006, 11:00
Posts: 35294
Location: Sidi Bouzid, Morocco
Επιστημονικη φαντασια το τοπικ αυτο. 1-3 οι επιλογες μου.

_________________
Love, despite what they tell you, does not conquer all, nor does it even usually last. In the end the romantic aspirations of our youth are reduced to, whatever works.

Μέχρι να φανεί το φως
δρόμους θα διαβαίνω
όχι πως σε ξέχασα
μα δε σε προσμένω.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:56 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
ΟΧΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΕ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ, ΟΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ, ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΚΑΤΟ ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΞΙ ΤΥΠΟΥΣ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΡΤΑΤΟΣ ΚΡΙΤΗΣ.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:59 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 25 Apr 2006, 11:00
Posts: 35294
Location: Sidi Bouzid, Morocco
και εγω ειμαι ο θεος!

_________________
Love, despite what they tell you, does not conquer all, nor does it even usually last. In the end the romantic aspirations of our youth are reduced to, whatever works.

Μέχρι να φανεί το φως
δρόμους θα διαβαίνω
όχι πως σε ξέχασα
μα δε σε προσμένω.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 16:59 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Σαλτα ρε.

_________________
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Aug 2008, 17:03 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 13 Nov 2006, 19:50
Posts: 2139
Location: In A Flesh Aquarium
eimai se megalo dilima gia tin deuteri epilogi mou
H prwth einai safws to 4, h gunaika pou tha se katasparaksei
Gia tin deuteri thelw kati apo to 2 sto 5, to polu 2 den kanei gia gkomena alla gia fili perissotero alla kai to sketo einai polu 'ordinary'


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject: :
PostPosted: 05 Aug 2008, 17:29 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 15 Jul 2002, 01:00
Posts: 23851
Location: Holy John Ready, Greece
Πλάκα την πλάκα έπεσε στην χρονική περίοδο που επεξεργάζομαι αντίστοιχες σκέψεις για να βρω τις πταίει τελικά, το κακό το ριζικό μας ή πάνω απ' όλα το κρασί :P Ψηφίζω λοιπόν και απαντώ υπό τους ήχους του ΕΡ Aphorisms των Red Sparowes, μάλλον γιατί είναι instrumental και όχι για κάποιον άλλο λόγο.

Σίγουρα ο αγαπημένος μου τύπος γυναίκας είναι πιο κοντά στον 1 και στον 2. Επίσης ο τύπος 5 πλησιάζει πολύ, αλλά θα ήθελα έναν καλό συνδιασμό των τριών για βέλτιστα αποτελέσματα (= όσο δυνατόν μεγαλύτερο κάψιμο :P). Ο τύπος 3 μου αρέσει μεν, ντρέπομαι πολύ δε, οι πολύ εντυπωσιακές γυναίκες με κάνουν να αισθάνομαι πολύ αμήχανα καθώς δεν ξέρω πώς να τις διαχειριστώ ώστε και να είμαι ο εαυτός μου και να μη φανώ (χωρίς να είμαι απαραίτητα) ένας από τους εκατοντάδες λιγούρηδες που την έχουν από κοντά, οπότε δεν μου χρησιμεύει σε τίποτα τελικά πέραν του οφθαλμόλουτρου. Ο τύπος 4 με απωθεί, συνήθως μου φαίνεται ότι προσποιείται και υπερβαίνει εαυτήν για να επιβληθεί κάπως. Περνάω τώρα στην ομολογουμένως θηλυκότερη συλλογή Tango Greco με διάφορα ελληνικά τανγκό, αλλά το βγάζω καπάκι γιατί πρέπει να ξανακούσω τα σαφώς ομορφότερα Cafe De Los Maestros, τα Buena Vista Social Club δηλαδή του τανγκό. Και συνεχίζω. Ο τύπος 6 έχει προοπτικές για καλά πράγματα, φαίνεται χαλαρή στις διάφορες σχέσεις της αλλά ξέρω ότι πάντα θα έρχονται αυτά νούμερο 2 πίσω από τις επαγγελματικές της φιλοδοξίες, και εκεί έρχεται μια μερική αφυδάτωση, ομολογώ.

Οι 1 και 2 λοιπόν είναι οι γυναίκες με τις οποίες θέλω να περνάω τον χρόνο μου, με τις οποίες θέλω να κάνω παρέα και να συνοδεύω σε όλες τις κοινωνικές και μη εκδηλώσεις, να τις πηγαίνω για φαγητό, για καφέ, για σινεμά, για παγωτό (ειδικά την 1), για μπύρες (ειδικά την 2). Το γιατί δεν θέλει ρώτημα: τις βρίσκω απίστευτα ευχάριστες και μου δίνουν έναυσμα να ξεκινήσω κι εγώ να μιλάω, να πετάω ατάκες (καθότι ως γνωστόν δεν είμαι και πολύ της ιδιωτικής πρωτοβουλίας :P), γενικά να στροφάρει λίγο το μυαλό και να μη βρίσκεται σε λήθαργο. Μερικές φορές η παρέα τους φέρνει το αντίθετο αποτέλεσμα: με χαλαρώνουν τόσο πολύ που μου αρκεί απλά να είναι εκεί, απέναντι ή δίπλα μου για να περάσω καλά. :flower:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=tHMXXFG_McI
Soundgaze.gr - Fix Your Gaze On Music
Το Πολυμίξερ της Μουσικής


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group