The Gathering

forum
It is currently 19 Apr 2024, 10:31

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 393 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24 Sep 2006, 15:29 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
ha beleilleszted Black Light Districtet, Amity-t és Life All Mine-t, ez a tökéletes koncert...
meg persze intrónak a Mandylion nóta :green:

nah mindegy, én meg is csináltam: felraktam ezeket MPlayerre, kicsit megvariált sorrendben. Ötletnek nem is rossz, Gézör! 8)


Outrónak pedig a Forgotten Reprise. :-)

Kiterveltük a januári turnét: Dordrecht, (és talán)Goes, 19-20. Mókásan néz ki a Bibelot nevű klub. Csak találnám mán mög ezt a Goes nevezetű szerencsés települést... :green:
Ami biztos, hogy Amsterdamban kezdenénk, majd átcuccolás Dordrechtbe a koncertre. Kocsi hiányában vonattal, vagy busszal ajánlatos legyűrni a hatalmas távolságokat a városok között? 8)

Dordrechtben lehetne egy ilyen :

Mandylion (intro) :green: :green: :green:
Alone
In Between
Illuminating
Analog Park
Leaves
Amity
The Earth Is My Witness
Broken Glass
Souvenirs
Noise Severe
The Big Sleep
Great Ocean Road
Waking Hour
Travel

Eleanor
In Motion II.
Nighttime Birds


Goes pedig:

Mandylion (intro)
Strange Machines
In Between
Alone
Probably Built In The Fifties
Marooned
Souvenirs
Broken Glass
Analog Park
Saturnine
You Learn About it
Noise Severe
May Song
Box
Home
Kevins Telescope
Nighttime Birds

Herbal Movement
Waking Hour
Travel


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 Sep 2006, 13:10 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Januárban kissé elfoglalt leszek :evil:
Btw város közt: sztem bicajjal a legjobb :wink:

(én még Voerendaalt se találtam meg, noha átnyálaztam Maastricht mellett az egész térképet pár napja :o )

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 Sep 2006, 15:23 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Januárban kissé elfoglalt leszek :evil:
Btw város közt: sztem bicajjal a legjobb :wink:

(én még Voerendaalt se találtam meg, noha átnyálaztam Maastricht mellett az egész térképet pár napja :o )


Januárban??? :tw:
Esetleg akkor, ha a turnébusz lesz a kísérő kocsim, és a lányok felváltva adják a melegteás kulacsokat. A nap végén masszázs, és altatódal, puszi, betakarás. :green: :green: :green:

Ugyanakkor egy Benelux körverseny tényleg nem lenne rossz. Jó terep a km gyűjtése. Ismét tanulmányoztam a térképet. Kezdem úgy érezni, hogy ez a Goes valami előváros lehet... Viszont viccesek a kilátópontként jelzett "hegyek". Ilyenek vannak, hogy 55, meg 41 méter. :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 Sep 2006, 15:27 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Ugye megnéztétek már az amszterdami koncertet? És a párizsi buliról is majdnem az egész megtekinthető. :wink:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 03 Oct 2006, 13:03 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Januárban kissé elfoglalt leszek :evil:
Btw város közt: sztem bicajjal a legjobb :wink:

(én még Voerendaalt se találtam meg, noha átnyálaztam Maastricht mellett az egész térképet pár napja :o )


Gondoloom már elindultál a bringáddal Utrecht felé. Kitartást még a hátralévő kilométerekhez! :)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 03 Oct 2006, 18:13 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Majd csak szombaton megyek repcsivel, addig még idehaza készülök mentálisan :green: Egy jó Black-Out péntek este, majd szombat hajnalban irány Ferihegy 8)

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 06 Oct 2006, 08:27 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Majd csak szombaton megyek repcsivel, addig még idehaza készülök mentálisan :green: Egy jó Black-Out péntek este, majd szombat hajnalban irány Ferihegy 8)


Akkor váltjuk egymást, én szombaton délben érkezem a hegyiferi egyre.

Jó utat, jó szurkolást!
:green:
Mentálisan a toppon kell lenned, már a későbi, szép és költői beszámoló írására is gondolva.

üdvapeti


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 06 Oct 2006, 08:30 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Majd csak szombaton megyek repcsivel, addig még idehaza készülök mentálisan :green: Egy jó Black-Out péntek este, majd szombat hajnalban irány Ferihegy 8)


Egy időben rendeszeres B-O koncertező voltam, de utoljára 2004-ben a Queensryche előtt szerepeltek előttem, már a régi-új bézemberrel. Azóta mi fán teremnek? A V.V.V. album még nagyon tetszett...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 06 Oct 2006, 10:38 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
@Stargazer: hahaaaa mentális topponlevés meglesz :green: :tw:

Black-Out meg: hmmm, egyre modernebb és populár-rock, de még mindig kiemelkedik sztem a hazai mezőnyből. Mindenesetre a régebbi talán egyénibb volt, nagyjából VVVig bezárólag. Adj egy esélyt a Szabadlábonnak meg a radiouaktívnak is ennek ellenére, mert jók azon is a számok, csak nem azok a kedvenceim.
Pár ajánlat: Szabadlábon --> Maya, Ami Érted Összetört, A Körúton
Radiouaktív---> Ragadozó, Tetovált Sorszám, Az Ami Vagy, Black-Out

A többi felejthetőbb...IMO. De nem rossz. :green:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09 Oct 2006, 13:29 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Homelandtour NL Blog van Daeron #1

Sziasztok gyerekek!!!

Elmondhatatlan, mennyire jo ujra Hollandiaban lenni, bar az elso nap massziv alvassal telt este 6-7ig nemalvasbol kifolyolag. Black-Out is jo volt, utana ebrenmaradni is sikerult, a gepet is elkaptam, minden remek.

Nah az elso kor is megvolt tegnap este. Tivoli, Utrecht. Azt imadom az ilyen happeningekben, hogy annyira internacionalisak! Amcsik (uristen, mennyit tudott az oregebb beszelni es milyen fasza maja-mintas Gathering longsleeve-je volt...), Thomassal is sikerult vegre osszefutni (feedback alneven szerepel itt, nemet emberke, valami 37. koncertje), Arnold (holland, o mar nem is szamolja...hatalmas, nagyon okor ember, imadom :green: ), persze Ken :green: :green: :green: , orok peldakepem, otven mult, sved es feszul az energiatol...Meg persze holland vendeglatoink es jomagam kis, ostromallapot alatt levo hazamfiakent...Egy fajint gorog etteremben vacsi, es nehany sort megittunk a TI egeszsegetekre!!!!!!!

Tivoli pici hely, kb Wigwamnal kisebb koncertterem. Volt egy elozenekar, akik atertelmeztek az unalmasrol alkotott fogalmat, leginkabb vilagba szenvedo egyetemi (meginkabb tulkoros gimis) zkar kepet festettek, szoval Vladimirt senkinek sem ajanlom. A kulonbseg szembeszoko volt...

GATHERING. A hangzas az elejen nem igazan volt jo, basszus nagyon zuzott, Annie el-eltunedezett hangilag, Frank detto (ugy ertem a szinti, szerencsere nem enekelt, Marjo annal tobbet, Shortest Daysben, In Betweenben, ha jol eml talan Waking Hourban is, de ezt majd argus szemekkel figyelem a kov allomason), de menet kozben jobb lett sokkal. Elvezeti ertek addig is magasan volt, de a vege maar maar katartikus...
Kepek majd ha fel tudom tolteni oket. Setlist nincs pontosan, nem irtam fel, de ilyesmi volt:(mint kb mindenhol mostanaban)
Shortest Days
In Between
Liberty Bell
Even The Spirits...
Saturnine
A Noise Severe
Home
A Life All Mine
Box
Broken Glass
Waking Hour
Travel

Eleanor
In Motion 1

Strange Machines

Persze a legdurvabb a Life All Mine-tol Travelig terjedo idoszak volt szamomra, mint kedvenc szamok nagyjabol. Home-ot kicsit megolte a hangzas, de hihetetlen az a dal is...Mindenesetre a libak futkaroztak rendesen Box meg ALAM alatt a karomon, meg kiraly volt a vetites a Noise Severe alatt (nem is figyeltem, mennyi vetitos szam volt, eleg keves...) a vegsozuzas meg magaert beszel a 3 Mandylionos szammal.
Ez utobbiakrol Hans kesobb azt mondta, azert kellenek, mert ott NLban foleg ezeket szereti a kozonseg java resze. Hm. En azert nagyon orulok, hogy sikerult forumos haverokkal is osszefutni, ok tobbnyire szeretik az egesz eletmuvet (jujjde helyes holland lanyka enekelt mellettem - par nap mulva allitolag talalkozunk A`damban, jajdejooo :roll: :green: :green: ) es persze zakkantak is tobbnyire rendesen ... dehat csak igy erdemes elni!
Koncert utan volt meg cseveges is, Frank aradozott egy sort a Szigetes The Orbrol, Marjolein aranyos mint mindig (nem csinaltam kepet rola meg a sorerol, franc...nah majd Haarlemben ), Annekenek meg van egy uj tetovalasa, az majd jon alkalomadtan. Hans meg mindig alacsony es jokedvu.

Folyt. Kov. a het soran nemi holland elmenyek, aztan Voerendaal es Haarlem reszletesebben, objektiven es targyilagosan

Minden jot mindenkinek, megyek bicajozni :green: :green: :green:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10 Oct 2006, 18:14 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Homeland Tour NL Blog van Daeron #2

B*meeeeeeeeeeeeeeg, leszakad a labam!!!!
Utvonal: Nieuw-Vennep - Hillegoom - Bennebroek - Heemstede - (gondolom kicsit Haarlem de akkor kicsit eltevedtem epp) - Zandvoort a. Zee es az Eszaki tengernel vagyok!!!!

Valami masfel ora visszafele, odafele meg egy fel mert tenyleg elvesztem...Most meg leszakad a labam es be kell menni este Amszterdamba is - remelem kocsi, mert a futomuvem halott.
A tenger...Water travels by itself, ahogy a kolto mondja. Szigoruan mezitlab, szigoruan terdig be, szigoruan Heinekent kell inni kozben, mert a hagyomany az hagyomany!
Bringazni meg baromi jo: tobbnyire elsobbseged van, kulon bringaut majd`mindenhol, lampakkal, zebrakkal, nehol -jujjj- "drempel"nevre hallgato fekvorendorokkel :D Persze a mini labmeretemnek koszonhetoen kicsit magas volt a bringa, ugyhogy erosen Kvakk kapitany-fele megallasokkal operaltam (a Kacsamesek azon szereploje volt ugye aki elindulni, felszallni fel tudott, de le...hm), a problema hogy az elindulasok is a nyeregbe felmaszassal kezdodtek, ami meglehetost mulatsagos lehetett kivulrol nezve :green:
Legkozelebb viszek bringat. Picit :flower:

Nah ezt meg kellett osztani veletek. Meg hogy menjetek el Zandvoortba, ha NLban jartok, mert az ocean (vegulis a Noordzee mar majdnem az atlanti o. nem?) hihetetlen egy dolog... 8) Amugy nem tul izgalmas varos, szinfoltja a hatalmas gyanus cigit fetisizalo izraeli parocska volt, akikkel sikerult a parton osszefutni :green:

Nah jok legyetek, hamarost ujra jelentkezem, ha meg elek!

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 11 Oct 2006, 11:29 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Homeland Tour NL Blog van Daeron #2

B*meeeeeeeeeeeeeeg, leszakad a labam!!!!
Utvonal: Nieuw-Vennep - Hillegoom - Bennebroek - Heemstede - (gondolom kicsit Haarlem de akkor kicsit eltevedtem epp) - Zandvoort a. Zee es az Eszaki tengernel vagyok!!!!

Valami masfel ora visszafele, odafele meg egy fel mert tenyleg elvesztem...Most meg leszakad a labam es be kell menni este Amszterdamba is - remelem kocsi, mert a futomuvem halott.
A tenger...Water travels by itself, ahogy a kolto mondja. Szigoruan mezitlab, szigoruan terdig be, szigoruan Heinekent kell inni kozben, mert a hagyomany az hagyomany!
Bringazni meg baromi jo: tobbnyire elsobbseged van, kulon bringaut majd`mindenhol, lampakkal, zebrakkal, nehol -jujjj- "drempel"nevre hallgato fekvorendorokkel :D Persze a mini labmeretemnek koszonhetoen kicsit magas volt a bringa, ugyhogy erosen Kvakk kapitany-fele megallasokkal operaltam (a Kacsamesek azon szereploje volt ugye aki elindulni, felszallni fel tudott, de le...hm), a problema hogy az elindulasok is a nyeregbe felmaszassal kezdodtek, ami meglehetost mulatsagos lehetett kivulrol nezve :green:
Legkozelebb viszek bringat. Picit :flower:

Nah ezt meg kellett osztani veletek. Meg hogy menjetek el Zandvoortba, ha NLban jartok, mert az ocean (vegulis a Noordzee mar majdnem az atlanti o. nem?) hihetetlen egy dolog... 8) Amugy nem tul izgalmas varos, szinfoltja a hatalmas gyanus cigit fetisizalo izraeli parocska volt, akikkel sikerult a parton osszefutni :green:

Nah jok legyetek, hamarost ujra jelentkezem, ha meg elek!



Remek beszámlálás, feltétlenül elmegyek Zandvoortba! És viszem a bringámat is. Sőt, azzal megyek. :green:

Bevallom, kezd Homeland Tour-setlist túladagolásom lenni a mértéktelen fogyasztás miatt, remélem jövő év elejére frissítenek kicsit rajta. :oops:

További jó kalandokat a hegyek országában!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 11 Oct 2006, 18:54 
Offline
Traveller
Traveller
User avatar

Joined: 26 Sep 2004, 22:34
Posts: 430
Location: Hungary
Stargazer wrote:
Bevallom, kezd Homeland Tour-setlist túladagolásom lenni a mértéktelen fogyasztás miatt, remélem jövő év elejére frissítenek kicsit rajta. :oops:



Egy magyar koncert erejéig azért maradhatna ez :P :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Oct 2006, 10:17 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Homeland Tour Blog van Daeron #3

Ket szurke nap telt / telik, rohanik :flower: el kozben, es ennyivel kerulunk kozelebb 13ahoz es Kerkradehez. Igazabol csak az indokolt erre a kis bejegyzesre, hogy feljegyezzem: nem szeretem az olyan embereket, akik megbeszelnek veled valamit, aztan meg nem szolnak, hogy nemi valtozas tortent...Vagy mi. Most itt vagyok meglove, mert a mai napom elvileg arrol szolt (megbeszelve) egy leanyzoval, hogy yeeee meet you in A`dam, we`ll party and yeeeee, I`ll call you when I come! Yeah hell yeah. Azota is hiv, azota is irja azt a mailt, en meg itt vagyok megfurodve, mert persze en nem tudom a szamat (o az enyemet de), de a mai napomat ra terveztem es most mi legyen...OK, jo dolog egyedul lofralni, es meg is teszem valszeg, mert talalni kell valami alkatreszt a nagyhiru Kodak ceg fenykepgep-aksi toltojehez, mert elb*dott a konnektor resze az ut alatt es most van egy halott fkgepem epp...De akkor is. Az ember legalabb szoljon hogy "bocs, megsem erek ra..."

Tegnap. Huhh, a Remedy Lane jegyeben telt, miutan tul jol sikerult Kennel es Lady Nephilimmel a Bourbon Streeten tett kirandulas...Juj juj juj juj. Es raadasul sortol (soer, mmint a sargas szinu buborekos alkoholtartalmu nedu, csak hogy az ekezethiany meg ne tevesszen senkit) juj juj juj juj ami egyenlo leszakadaskozeli fej masnapra. Megtortent!!! Kepek kesobb (remelhetoleg soha, meglehetosen hmmmm...kompromittaloak))
De Bourbon Street igencsak javallott mindenkinek, ha A`damban jar: kozel a Leidsepleinhez, a Prinsengrachtra meroleges utcan all (pontos cim majd ha utananneztem), allitolag a legtobb vilaghiru bluesmuzsikus volt mar ott jammelni. Pl Miles Davis...Jo kis hely, nagyon nagy muzsikusokkal a szinpadon. Es sok-sok sor, pl a dan uzletember hirtelen megjelenik elotted kilenc sorrel, es ebbol harom a tietek...Meglepo. A franciak itt se tudnak angolul, hollandul se, franciaul remelhetoleg, de az egeyten mondat nalam amit tudok a Vulevukuseszomoa es azt azert megse teszteljuk...
Tegnap tehat pihi volt es filmnezes...Hogy az a Dune c film milyen hosszu...Meg a Bloff is...Meg az Oceans Eleven...Meg vegigaludtam a felet... :green:

Holnap: Gathering!!!!!!! :green:

Es ez jo!!!!

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 14 Oct 2006, 12:40 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Homeland Tour Blog van Daeron #4

Ket koncert kozotti ropke elmenybeszamolas. Tegnap: Kerkrade. Ismerkedes a holland csucsforgalom - visszafele araszolas - fele dugokkal Eindhoven es kornyeken. 4 orat ultunk a kocsiban, ez meglehetosen hosszu ido ugyebar. :-? Kerkrade nagyjabol a halalf*a kornyeke, Maastricht folott-mellett valahol. Az internacionalis gasztronomiai research jegyeben telt az est elso resze,megismerkedtem Babi Pangang-gal, aki egy roppant bajos kinai etel. Finom vooolt :green: Multkor gorog etterem, most kinai...Haarlem elott pedig mexikoizni fogunk :green:
Tarsasagunk megfogyatkozott egy sveddel (Ken haza...nincs aki stagedivingoljon, de megfogadtam, hogy Haarlemben helyettesitem :wink: ), viszont Londonban elo chilei baratosnenk, Fran vette at a helyet, meg persze Arnold, Preacher, Thomas...Es Lady Nephilim, akinek egyben a szulinapi bulija is volt ez a kerkradei koncert :green:

Noh. Elozenekarkent egy zakkant, Silence is Sexy nevu formacio tilolt gerendakat. Nagyon eros brit gitarrock behatasokkal, keves egyeniseggel zeneileg, viszont idegbeteg mozgasokkal, a gityos meg a basszer rengeteget mozogtak es vitustancoltak a szinpadon, neha mulatsagos volt, de egy biztos: elveztek :green: A basszer kulon jelenseg, van vagy 1.90 es kb ugyanennyi a hus rajta - dekaban...Mint egy palcika.
Kepek kesobb.

A Gathering elott korbeneztem a teremben, de alig sikerult embereket latni...Kb mint amikor a PeCsa kozepen kette van valasztva fuggonnyel, es ez a resz meg van telve kb 1/3 reszt. Kb 200 ember volt az ossz nezosereg, ilyesmit nem nagyon tudtam volna elkepzelni. A hozzank kozel allo resze a csapatnak be volt tepve durvan, csak alltak, enekelni csak a vege fele lattam oket, Mandylionos szamok alatt...Shame to you, man!
Nah maga a koncert frenetikus volt, es annak a 200 embernek is ugy jatszottak a skacok, mintha valami Fesztivalon tombolnanak! Jokedvu, erotol duzzado Gathering ez, kerem szepen! Anneke ezuttal feketeben: miniszoknya - top, hozza feher cipo :green: Es ugral, kommunikal, sot a holland Happy Bdayt is elenekli Lady Nephilimnek, o meg csak all es NAGYON boldog (Broken Glass utan meg a csorgodobot is megkapta, pedig egy hete emlitette csak meg, hogy szulinapja lesz...ez a no meg emlekezett ra :flower: :flower: :flower: )
Volt vetites vegre!!!!! Nem is akarmilyen!!!!! Home alatt, A Life All Mine alatt (kedvenc sokkolo robotlovaim utottek rendesen), A Noise Severe alatt...Woaaaaaaaaa!!! Legyen ma is!!!!!!!
NAGYON prima volt. A folytatas ma lesz, Haarlem, egyben az utolso szamomra...Allitolag utos show szokott lenni Patronaatban, majd meglassuk :green: Mindenesetre az objektiv tajekoztatas neveben maradtam 10telettel, kepes illusztraciok majd ha fel lesznek toltve 8)

Beke, P

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 18 Nov 2006, 15:58 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Szuper beszámolók, egyszerűen sokkoltak! Csak most tértem annyira magamhoz, hogy írni tudjak. :lol:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 20 Nov 2006, 16:33 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Akartam is mondani, hogy mennyire eltűnt mindenki gombászni az erdőbe... :o
Mizujs, emberek? Tél van, hideg van, csütörtökön Fészek klub Budapest - Rorschach, Solar Eclipse koncert (előbbiben én is nyüvöm a öt húrt...)

És koncertajánlók még:
február 22 - Pain of Salvation
április akárhány: ROGER WATERS (ami hihhhhetetlen drága és ugyanennyire kihagyhatatlan IMO...)

Aki meg esetleg volt Toolon, az forduljon fel, a pozitív értelemben ugye.

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 20 Nov 2006, 16:34 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Ja: Haarlem nagyon jó volt...ennek már több mint egy hónapja. :( :( :(

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 24 Nov 2006, 18:00 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
Akartam is mondani, hogy mennyire eltűnt mindenki gombászni az erdőbe... :o
Mizujs, emberek? Tél van, hideg van, csütörtökön Fészek klub Budapest - Rorschach, Solar Eclipse koncert (előbbiben én is nyüvöm a öt húrt...)

És koncertajánlók még:
február 22 - Pain of Salvation
április akárhány: ROGER WATERS (ami hihhhhetetlen drága és ugyanennyire kihagyhatatlan IMO...)

Aki meg esetleg volt Toolon, az forduljon fel, a pozitív értelemben ugye.


Szia!

Sajnos vége a gombaszezonnak, de idén is tanultam sok újat, és szedtem/ettem sok újdonságot... és még élek.

Ismerek olyan embereket, akik voltak koncerten Bécsben, Tool az Óperencián, de legalább is a határon... és még élnek.

Februárban otthon lészek bő hétig, de hogy a 22-e beleesik-e, arra most nem emléxem...nem működik az agyam... pedig még élek.

Pain of a hajón veszélyes, mert ha a depresszált közönség a Dunának megy, nagy tragédia lehet a koncertből. :-) Ellenszer: Számközönként Annekét a kivetítőre.

Remélem mindenki elég zsírt és D-vitamint gyűjtött télire. Igyatok minőségi borokat, teákat, de akár keményebbet is, és akkor nem lesz baj, meglássátok a tavaszt. :-) Imént átpörgettem néhány banda honlapját, de sehol egy turné, ami érintene minket, de többnyire turné sincs. Azért majd sasolom, és remélem egyszercsak meglátódik egy szép budapesti dátum. És az olyan jó érzéstud lenni, hogy csak na!

Jó telelést! Ha felébredtek néha, akkor írjatok.

Péteri :-)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 24 Nov 2006, 18:04 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Most látom, hogy egyenlítettem.

Magyar Fánik - Orosz Fánik 338:338

Vigyázat, az oroszok jobban bírják a telet, és a vodkát is, viszont mi közelebb élünk Annekéhez és ez melegíti szívünket.

:green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 393 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group