The Gathering

forum
It is currently 19 Apr 2024, 01:26

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 88 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Sleepy Athens
PostPosted: 09 May 2004, 23:32 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
mveponor

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09 May 2004, 23:33 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
gkegke???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09 May 2004, 23:35 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
:lol: :lol: :lol:

Ekana ena grigoro mwre kai tha egrafa twra...Gia kane thn arxh re Pantelh giati egw akoma eimai ypo thn epirreia..akouw kai ta mini discs...bgikan apsoga...prin kai meta thn ptwsh ola einai apsoga!

Se akoume Pantelh...

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09 May 2004, 23:45 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
Egw prepei na kanw thn arxh dhladh? Kala, 8a kanw mia prospa8eia, an kai eimai kommatia. Loipon, o hxos kai o fwtismos htan teleioi, h Anneke fwnara (kai me tis 2 ennoies - o nown, noeito!), oi Rene-Frank-Hans tromeroi. H Marjolein emena mou fainetai oti exei egklimatistei kai mou arese. H atmosfaira htan akrws ypoblhtikh kai to koino (emeis dhladh!) eixe apsogh symperifora. Pote hsyxoi, pote fwnaklades, analoga me tis syn8hkes! Apo kommatia, nomizw oti h kalyterh ektelesh htan to Black Light District, an kai ola htan kataplhktika paigmena! Na fantasteite oti den katalaba pote perase h wra (opws kai polloi apo esas mou fainetai), deigma tou oti pernousa kala! Meta to telos ths synaylias gnwrisame kai to sygkrothma, perimename gia na paroume ta aytografa mas kai piasame thn koubenta mazi tous. Gia mena htan h deyterh fora (meta tous Socrates to '99) kai mou ekane poly entypwsh h aplothta twn paidiwn. Htan poly katadextikoi kai apo tis syzhthseis pou ekana kai pou akousa, symperainw oti ta perasane ki aytoi poly kala! Eis to epaneidein loipon, 8a sas perimenoume oso pio syntoma ginetai!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 00:26 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 10 May 2004, 00:13
Posts: 13603
Location: in the thirteenth house of twilight
theoi! aplos espeiran kai pali...
kai polu kaloi me ton kosmo meta to show.
+to kolpaki toy Rene me thn keraia htan ola ta lefta..mou thymise Page...kai h Les Paul apo thn allh...pssss

_________________
nihil aliud est ebrietas quam voluntaria insania


I know the law you bastards


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 01:51 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
Oriion wrote:
+to kolpaki toy Rene me thn keraia htan ola ta lefta..mou thymise Page

to theremin ennoeis :P
Na pv kai gv...Gamath synaylia.katarxhn an kai krathse girv sto dyoro mou fanike oti kratise ....10 lepta :o .Den ginotan na krathsei merikes vritses akoma?.To Gagarin htan gemato o hxos htan poly kalos kai genika kinithikan panv sta BLD/Souvenirs/Sleepy Buildings (opote den epeksan ta pio straight kommatia tous opvs Liberty Bells,On Most Surface klp klp alla tote tha eprepe na krathsei mexri to prvh h synaylia).Highlights ta Jelena( :o ) Travel In Motion Even the Spirits kai to tour de force tou BLD sto encore Meta tous synantisame upegrapsan aytografa klp kai htan polu aploi kai filikoi einai apo tis periptoseis pou xairomai pou to agaphmeno mou group einai gamv ta paidia.Fisika diplarvsa thn Anneke-mperdepsa kai ta agglika mou logv trak :oops: -kai ths edvsa to dvrakh ths(ti akrivvs sto topik DK) Edeikse ekplhkth kai me eyxaristise an kai den me filise( :P )You can t always get what you want
PS:Gia sou re Annekara!!!!!!!!!! :green:

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 07:22 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
Krima re Antwnh...egw meta apo toses fores gia prwth fora vrethika olomonaxos tet a tet mazi ths 3 fores kai tis 3 me aspastike kai omologw pws pleon exei paraginei glykytath!Egw ksexasa thn tsanta me ta dwra sto treno - to s/k pou legame - kai den tous dwsame tpt idiaitero... :cry: Ekeino pou gia emena eixe shmasia einai pou tous gnwstopoihsame pws eksaitias tous egw kai h Iwanna eimaste mazi...parte antidraseis:
Hans:
- Oh man!How romantic!And we did that?Very good!
- This is something to remember us and a thank you
- Ah!This is our cheque for what we've done for you?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rene:
- Perfect!I hope you the best!Were they expensive the stuff you've lost?

Frank:
-And because of us you're together?WOW!Are you getting married?
Ekei mallon h Iwanna tha skeftike:Twra pou xwrises den mou th glitwneis! :lol: :lol:

H Anneke kataxarike otan ths eipa olh thn istoria kai dextike me xara o,ti ths edwsa...na nai kala h kopela kai na th xairomaste!OLOYS na tous xairomaste!

Paidia syggnwmh alla kai stis hxografhseis mou fantazei pws sth Thessaloniki eixan pio polu neuro...den kserw... :D Tha tis exete kai tha mou peite!

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 08:10 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
itan katapliktiki!mou fanike ligo re gamoto. oute katalaba pote irthe i stigmi tou encore. o rene gia alli mia fora edose resital, den theoreitai tuxaios apo tous kaluterous mousikous. o hans kalos, i anneke gia alli mia fora ekpliktiki apo oles tis apospeis, o frank ekane ta dika tou kai h marjolein mia xara ta pige, to nio8ei i kopela , ligo psaromeni sti skini bebaia alla polu kali

kai tora to krisimo erotima. pos ta anebazo auta pou trabiksa? (ebgala kamia 20ara fotografies kai meta videakia olo to encore- basika tin perissoteri sunaulia tora pou to skeftomai-se kaki poiotita men alla kati leei)

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 08:29 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 06 May 2004, 07:31
Posts: 1177
Location: Maroussi ATH GR
Gia mena htan h prwth fora pou tous evlepa live!!!! To ligotero pou mporw na pw einai oti en8ousiasthka!!!!!! :D :D :D O hxos htan apsogos! mporw na pw oti htan kaluteros kai apo cd! Bebaia se auto boh8hse kai h apsogh sumperifora tou koinou!!!! Ena apo ta oneira mou egine pragmatikothta otan milhsa me thn Anneke! Bebaia kai oi alloi htan filikoi kai pro8umoi na milhsoun h' na bgaloun fwtografia!

_________________
Image

Γιατί τα αερικά σπίτι δεν έχουν
μα όλα τους σπίτι είναι...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 10:25 
Offline
King for a day
King for a day

Joined: 11 Feb 2003, 22:10
Posts: 1864
na pw ki egw ligo ta dika mou...
mpainontas sto club kai perimenontas kai vlepontas oti h proseleusi den htan arketa megali psilo freaked-out alla meta apo ligo afou gemise,ola ok!evlepa kai siga siga olous tous forumers na erxontai (me mplouzakia h xwris) kai oi xairetoures edinan kai epairnan!

stis 8:30 vgikan sti skini oi Akakta!ena group pou meta apo sizitisi pou eixame metaksi mas,paizei amerikaniko rock!arketa kaloi se simeia an kai o tragoudistis kai o mpasistas tous gia mena toulaxiston htan ekneuristika statikoi,se anti8esi me ton ki8arista pou edine resital kinisis kai emena me tin Dwra-Sauil}{ kai tin Angelina-Magic Powder na akolou8oume opote katalavainete oloi pou pigainan ta sxolia tou ki8arista tous...nai...gia mena poly kaloi ektelstika alla iisws 8a mporouse na htan kapoio allo to opening act tis a8inas alla pros 8eou oxi san persi....

Kai h wra twn headliners hr8eeee!!!oi IDIOI sti skini gia na kanoun soundcheck sta organa tous kai oxi texnikoi pragma pou den exw ksanadei!afou teleiwsan to soundcheck kai efigan apo ti skini epanemfanistikan ligo meta enas-enas kai sto telos h kiria Anneke ksekinontas me to The Big Sleep kai olo to Gagarin piastike ston ypno!Ektos apo tous enimerwmenous gia to proxtesino live h aytous pou parevre8isan sto proxtesino,kaneis allos mesa sto club to perimene kai eimai sigouros!oso gia ti Marjolein,nai...Htan arketa psarwmeni sti skini.den htan apeleu8erwmeni.
to set me ti seira pou paixtike einai to eksis:
->The Big Sleep
->Marooned
->Sleepy Buildings
->Saturnine
->Amity
->Souvenirs
->Travel
->Like Fountains
->Eléanor
->Even The Spirits Are Afraid
->Broken Glass(piano version)
->In Motion #2(miso akoustiko kai sto telos kseeespasma!!!)
->Stonegarden
->Jelena
ENCORE:
->These Good People
->Black Light District(se kolasmeni ektelesi kai fisika pio megali)

paidia 8a prospa8isw na to scannarw sintoma kai na to para8esw!ti na pw?8a h8ela ena Great Ocean Road h ena Bad Movie Scene alla ok den me peirakse kata ti diarkeia tis sinaulias!

To koino toulaxiston den ourliaze se asxeta simeia!otan diladi eixe apoliti hsixia,ekane hsixia kai to koino!poli kalo ayto!!Ase pou sto BLD eida ta paidia tou forum na exoun piastei kouvari kai na xoropidane san palava!!!teleia fasi!!!Kapoia stigmi sto Broken Glass h sto Jelena epeidi o securitas mprosta mou epaize me to kompoloi tou kai xtypage kapws mia kopelitsa dipla mou,girnaei kai mou leei:"tou les na stamatisei na paizei??"kai tis lew:"eee,den me pairnei na tou to pw,8a me dialisei!"xixi :green:

To sigkrotima meta to telos tis sinaulias katevike na moirasei aytografa kai na sinomilisei me to koino!Prwtos-prwtos o Hans,epeita o René, o Frank(o opoios parepiptodws htan kommatia apo tin kourasi),h Marjolein(h opoia parepiptodws fainetai poly cool atomo kai mia xara kopela)kai telos h Anneke pou htan kai auti kourasmeni.oloi upegrapsan me xara,legontas polla thank you ktl ktl ktl.epeita apo mia mini sizitisi me ton Hans mazeutika kai efiga telikws afou eixa hdh xairetisei apo wra ta paidia

Spiro,Thano,Vaggeli,Leuteri,Joanna,Angelina,Dwra-Sauil}{,Xrysa,Mixali-Rough_Silk,Antwni,Kwsta-spacedyevest,Dionisi,Paulo,Grigori-fingerprince(re trele ti ekanes?????),Panteli,Gianni-King_of_Angmar,Yorgo kai blackrose(as egrapsa olous osous eida me tyxaia seira kai elpizw na min ksexasa kapoion) sas euxaristw olous pou hsastan sto live(kai esena sophie an kai den se eida/gnwrisa)kai sas ksanaeida!!perasame poly poly kala!!eeeetsi panta kala!!

P.S1:sophie eixes mia psifiaki kai travouses videakia sto BLD??mou fainetai se eida gia ligo!
P.S2:spiro 8a se faw....eilikrina sou milaw
P.S3:sorry gia tin ektasi(les kai grafw gramma sto hammer kai zitaw siggnwmi gia tin ektasi o reutis)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 11:55 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 15 Oct 2001, 01:00
Posts: 25769
Location: The Big Apple
Xaireto osous eida xthes kai osous gnorisa, kana duo diladi. Ti kanete oloi? Eida kai Xrusa, Leuteri, joanna, vaggeli kai Antoni, alla dustuxos opote ithela na pao na tous miliso itan i me tous Gathering i me alla atoma, ki etsi tous stelno tous diadiktuakous xairetismous mou. Opos eipa kai stin Angelina, ego irtha stin sunaulia epeidi den eixa tipota allo na kano. Arxiste to thapsimo. :P :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 12:02 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2003, 23:13
Posts: 17701
Location: exarchia city
geia sou re giannh!se eida kai gw gia ena deutrolepto kai meta de se 3anaeida.

E den pisteuw na se xalase kiolas pou hrthes telika e? :green: :P

_________________
AXL kai st@@ mas
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 13:12 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 21 Apr 2003, 00:06
Posts: 1092
Location: everywhere
den metanoiwnw oute deyterolpeto pou epestrepsa to eishthrio tou elfentanz teleytaia stigmh gia na ksanadw tous gathering..
sleepy buildings, souvenirs, jelena, travel, broken glass, in motion....ti na pw...
proteinw na kanonistei kafes (twra pou synithisa na vlepw tis fatses sas) na ta poume gia to 2hmero :)

_________________
O rose, thou art sick
Seduce, let loose the vision and the void
Bloodsuckle and honey suck

in love's secret domain


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 13:45 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 10 May 2004, 13:08
Posts: 167
Location: Athens
Grwfw sto forum 1h fora afou den paei polys kairos apo tote pou to anakalypsa kai to xtesino live einai mia kalh aformh.
Htan mia poly omorfh synalia apo oles tis apopseis kai mou afhse mia glykia ais8hsh pou thn exw akomh, toses wres meta.
O kosmos htan poly zestos kai ayto pou mou arese poly einai oti xtes sto gagarin synanth8hkan polles kai diaforetikes taseis, to koino htan eteroklhto...
O hxos kai o eksaerismos voh8hsan kai h apodosh tou group htan para poly kalh.H Anneke foverh, fanhke para poly logw tou semi-acoustic styl, oi ermhneies ths htan poly dynates kai mestes se ola ta kommatia kai h skhnikh ths parousia eksairetikh. Fwnara kai me tis dyo ennoies opws egrapse kai ena allo paidi :D .
Ksexwrisa ta amity, like fountains, IN MOTION#2!!!, stonegarden kai to BLD to opoio paixthke fovera kai egine panikos!
M'arese ki emena to kolpaki tou Rene me to theremin kai genika to paiksimo kai h parousia olwn me ikanopoihseapolyta.
Eixa ki egw thn ais8hsh oti krathse ligo an kai paiksane 2 oloklhres wres...8elame ki allo!
Mono "parapono" oti 8a h8ela to eleanor hlektriko kai ozi akoustiko alla den mporeis na ta'xeis ola.
Melano shmeio 2 typoi pou dystyxws htan konta mas kai milousan-gelagan-fwnazan se ola ta tragoudia,akoma kai se ayta pou htan fwnh - piano(sleepy buildings,broken glass) kanontas me na anarwth8w gia mia akomh fora se synavlia agaphmenou mou sygkrothmatos giati kapoios pou 8elei na milhsei kai na kanei xavale plhrwnei to antitimo twn 25 eyrw kai den sevetai ki aytous pou 8eloun na doun anti na paei se ena mparaki na ta pei me thn hsyxia tou kai me ta idia lefta na piei kai 6-7 mpyres!!!
Htan mia yperoxh vradia ki elpizw na zhsoume ki alles tetoies syntoma.
Ante kai tou xronou...hlektrika :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 16:37 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 13 Apr 2004, 19:34
Posts: 26664
Location: in your head
The_Ripper wrote:

P.S1:sophie eixes mia psifiaki kai travouses videakia sto BLD??mou fainetai se eida gia ligo!
P.S2:spiro 8a se faw....eilikrina sou milaw
P.S3:sorry gia tin ektasi(les kai grafw gramma sto hammer kai zitaw siggnwmi gia tin ektasi o reutis)


yeap!!that was me!!!to spastiko koritsaki me tin psifiaki pou me bgike i pisti alla trabiksa olo to encore kai 8elo na to moirasto mazi sas!!!!

_________________
Look at me...There were more to see, there were more to be proud of….

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 17:15 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
paidia sorry alla den einai idea sas oti kratise ligo epeidh sas arese. apla paiksane para poly ligo.

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 17:39 
Offline
Always
Always

Joined: 09 Jun 2003, 22:44
Posts: 8228
Location: Away
e??diladi poso perimenes na paiksoun?Epaiksan oso perimena na paiksoun oute ligotero oute perissotero apla tha hthela ki allo giati...den tous xortaino :P

_________________
bye...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 18:10 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 27 Jan 2003, 22:58
Posts: 57
GIATI NA MIN EPAIZAN KAI APOPSE?????????????? :evil: :evil: :evil: :x :x :cry: :cry: :cry:

Ama epaizan tha pigaina!!!! Mia Larisa, ena Volo, kati re gamoto, esto kai Athina!!!!!! Na tous ksanaevlepa!!!!
Tromeri i sinavlia!!!! BLD eskise!!!! Ta edosan ola kai efigan!!!!! :wink:
Den to pisteva pote oti tha akouga to Stonegarden live!!! Esto kai imiakoustika!!!! Like Fountains, Broken Glass, Saturnine (epitelous xoris "paparofones" kai aidies!!!) kai Travel itan apo tis kaliteres stigmes mazi fisika kai me to Stonegarden... Gia to BLD, den to sizito!!! Oloi xoropidousame pano kato kai o Rene kai h Anneke eixan gonatisei mprosta mas!!!!! :D :lol: :(

Marjo postin lene einai mpazo... ("Pos eisai esti?" :wink: ) H parousia tou Hugo itan poli emfanis..... :cry: :-?

Oso gia tous Akakta, pali kala pou o Dimitris zondanepse ta pragmata, allios prosopika tha koimomouna... Trelo gelio!!!! Mexri kai afierosoula pire o trelos!!!

Xarika para poli pou sas eida olous ksana!!!! Xairetismous se olous!!!!!!
Tha ta ksanapoume sindoma....

_________________
Like a razor running through my veins
You have left the biggest scar of all
And each time I think of you
I bleed for ever more


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 19:27 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
Eksairetika ligh h wra pou epaiksan.Eidika to kanoniko set prin to encore htan proklitika mikro.
Genika egw oles autes tis meres hmoun se fash na paw-na mhn paw,kai to savato to vrady to enthousiwdes thlefwno tou space sxetika me th synaulia,kai to oti-dystyxws-den eixa kati kalytero na kanw,me paresire pros thn epilogh na paw.
Ektos tou oti htan mikro to set,genika de mporw na pw oti enthousiastika.Ta pragmata htan aplws kala.Sigoura oxi auto pou perimena apo TG synaulia.Eksaireseis fwteines ta bld,travel,broken glass,in motion pou htan eksairetikotata,katapliktika.Ta ypoloipa apla ok,me kalytera ta komatia apo souvenirs.
Ennoeitai h Anneke fwnara (mono apo fwnh,giati apo protypo gynaikas pou htan,twra exei valei 300 kila an thelete th dikh mou gnwmh.Alla it's ok giati einai gamw ta atoma,kai to prosopo ths den xontryne) ekane tro-me-res ermineies. Sigrinontas me thn persinh synaulia loipon,kalytera htan ta kommatia pou anefera parapanw kai oi ermineis ths anneke.Kata t'alla omws den xwraei sygrish kan me thn persinh emfanish. Prosopika vrika oti kai egw kai h mpanta eimastan se fash"ok eimaste edw epeidh prepei(egw na tous dw epeidh m'aresoun,ki autoi na paiksoun epeidh prepei na paiksoun-kaneis apo tous 2 epeidh goustarei pragmatika se ekeinh th fash).H Marjolein kalh,de me xalase,san thilikos hugo htane.Kalh synaulioula,mexri methaurio tha thn exw ksexasei.
Anamnhstika vgika foto me anneke,petontas mia kryada,,enw thn eipa ston hans epeidh efere mono mia mpagketa gia to paidi pou eimastan mazi,kai den edwse kai se mas,me xiomoristikh apanthsh oti htan o prwtos pou tou efere mpagketa alla kai o teleutaios.E re ti tsipies einai autes.Ho pantws oloi gamw ta paidia milagan me olous,oloi thn wra meta,h anneke edeixne na mh varietai katholou synexeia xamogelasth.
Xairetismata se space pou pigame mazi(kai taso,stefano-alla de tha to doun auto),dido kai lampro(pou epishs de tha to doun),opws epishs se Projector,Vaggo,Fingerprince,M_P,kai-ekane thn ekpliksh-Fixxxer,pou eida kai xairetisa gia peripou 5 deuterolepta ton kathena-me apoklish syn plin 2 deuterolepta-.
Epishs ksexwristo kefalaio ston super arxonta-poly se paw,eisai theos-mac-t,pou milisame ligo sto thl athina salonica,ante na doume pote tha ta poume kai apo konta.(btw,diafwtiste kai poios allos htan autos pou zitise kai mou milise sto thl,anaferontas oti einai aektzhs,giati den exw thn paramikrh idea)


ps:Oi akakta polla logia.Kaloi sto styl tous,fanikan kaloi mousikoi,poly provarismenoi kai alanthastoi me kalo tragoudisth.To stylaki omws linkin' park-kai o tragoudisths paei na tou moiasei kiolas antigrafontas to styl eulavika- den einai my cup of tea.Eksairetika pollh h wra pou epaiksan,kourash.Kai oso pigaine epaizan xeirotera kommatia,anti na paizoun olo kai kalytera.

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10 May 2004, 20:01 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 07 May 2004, 23:12
Posts: 38
1h eggrafi sti forum kai mallon tin kaliteri stigmi!!! Ti na peis gia tin sinaulia..... i can't begin to find the words!!!!
Arxise gia mena savvato kata tis 7 opou 12 trelamena ksekinisan apo athina!!!Mesa apo ena episodiako taksidi sto treno, psaxnontas ton dolofono....ftasame stin the/niki pou arxisame kai plithename.....I sinexeia gemati grammata pou mataia prospathousan na ftiaksoun leksis kai argotera notes pou sinethetan tis kaliteres melodies!!!!!I sinaulia ton gathering eixe arxisi kai teliose prin kan to katalavo afinontas me na oneiropolo gia to ipolipo tis nixtas!!!!! Apo tis kaliteres sinaulies pou exo dei afou i atmosfaira itan pragmatika zesti kai oi gathering edosan ton kalitero eauto tous se merika apo ta kalitera tragoudia pou tha mporousan na epileksoun!!!!..........
Meta tin sinaulia, ston Leuko pirgo, se ena zesto xoro pou epileksame, mas vrike to proi....kai meta mia 6 ori sizitisi me ton morfea(eixa pragmatika polla na tou po!!)
To taksidi teliose alla oxi kai oi gathering afou girnontas stin athina ,me skopo na pao sto effendaz, to skiniko allakse, ta eisitiria epistrafikan kai to oneiro epanalifthike se mia eksisou apisteuti atmosfaira , me kalitero ixo apo thes/niki kai me ta idia monadika kommatia ton gathering!!!!
Mallon egrapsa polla alla afta pou zeis sigoura den mporeis na ta perigrapseis panta me liges lekseis, oi mallon den mporeis na ta perigrapseis kan!!!!! You can always review on
your own little screen.......
:D :D :D

_________________
Every morning I walk towards the edge
And throw little things off
Like car-parts, bottles and cutlery
Or whatever I find lying around
It's become a habit
A way to start the day...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 88 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group