The Gathering

forum
It is currently 29 Mar 2024, 02:37

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: 14 Nov 2004, 22:16 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Feb 2004, 20:55
Posts: 102
Location: Twin Peaks
Mysle ze to powinno wiekszosc tu obecnych ucieszyc. Wreszcie dlugo oczekiwane Were You There ? dvd ukazuje sie jutro. W Polsce niestety musimy poczekac do 22/11, ale to super wiadomosc :D Za jednych zamachem mam nadzieje kupic sobie Anathemke i nowe U2. A tak btw - widzialem je dzisiaj na stadionie hehe. Polak potrafi.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16 Nov 2004, 12:00 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 21 Apr 2003, 19:02
Posts: 127
Location: Poland
AgentCooper wrote:
Mysle ze to powinno wiekszosc tu obecnych ucieszyc. Wreszcie dlugo oczekiwane Were You There ? dvd ukazuje sie jutro. W Polsce niestety musimy poczekac do 22/11, ale to super wiadomosc :D Za jednych zamachem mam nadzieje kupic sobie Anathemke i nowe U2. A tak btw - widzialem je dzisiaj na stadionie hehe. Polak potrafi.

heh, trzeba miec odtwarzacz diwidi :evil:

_________________
marcin [gg:554881]
ANNEKE is my goddess!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 16 Nov 2004, 18:10 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
kupilem sobie dvd moloko, dvd coldplaya, plyte tori amos i szklo laboratoryjne pozbywajac sie tym samym calych oszczednosci ktore moglbym zainwestowac w anatheme d; ale nadrobie na pewno [;

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 Dec 2004, 23:50 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Feb 2004, 20:55
Posts: 102
Location: Twin Peaks
taki krótki przedruk mojej mini recenzji tego wydawnictwa z forum Anathemki:

niniejszym informuje ze udało mi się wyrwać dzis sprzedawcy w MediaMarkt w momencie wykładania płyt z dostawy na półkę (to się nazywa wyczucie czasu). C mogę powiedzieć: dla mnie to absolutnie jedno z najwazniejszych, o ile nie najwazniejsze wydawnictwo muzyczne tego roku. Zawiera przede wszystkim przepiekny koncert zarejestrowany 31/01 tego roku w Krakowie (to kolejne dvd Anathemy z Polski) na którym Anglicy prezentują materiał z 4 ostatnich płyt (a zatem nie ma już raczej powrotu do doommetalowych korzeni) - przesiąknieta smutkiem i melancholią muzyką utrzymana w tak charakterystycznym dla rodzenstwa Cavanagh klimacie. Wyrażnie słyszany wpływ Pink Floyd, który nadaje wielu kompozycjom przestrzen. NAjlepsze jak dla mnie momenty na krakowskim koncercie to Pressure, Release i Judgement ale tak naprawde nie ma ta słabego kawałka. JEst tam i smutek (Parisienne Moonlight, One Last Goodbye) i wściekłość (Panic) jak i poweidzmy zwyczajne gitarowe granie (Flying, Release, Closer). JEsli miałbym się do czegoś przyczepić to wskazałbym na senografię: nawet w naszym bidnym kraju na rejestrowanym koncercie wypadałoby się pokusić o coś więcej niż tylko płachta z obrazkiem z ostatniej płyty. NA plus światła choć nie jest to też żadna mega rewelacja. Dobrze, że wszystko i tak się broni dzięki muzyce.
Ponadto na płycie są też koncertowe wersje Release z Londynu, A Natural Disaster z Hamburga, clip do Pressure a także fragment koncertu z Londynu zagrany wraz z kwartetem smyczkowym - swietnie wypada zwłaszcza Flying.
JEdna rzecz która nadaje się chyba do reklamacji - gdzie jest do kur.. nędzy opisany na okładce 8-stronicowy booklet ??? Czyżby MMP zapomniał go dodać, komuś się w sklepie spodobał czy to mi się trafił taki wybrakowany egzemplarz ? JEśli macie egzemplarz z ksiązeczką dajcie znać na maila (albo GG 1088667) - będę reklamował w MediaMarkt.


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 11 Jan 2005, 13:52 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 24 Mar 2003, 11:00
Posts: 46
Location: Poland
AgentCooper wrote:
JEdna rzecz która nadaje się chyba do reklamacji - gdzie jest do kur.. nędzy opisany na okładce 8-stronicowy booklet ??? Czyżby MMP zapomniał go dodać, komuś się w sklepie spodobał czy to mi się trafił taki wybrakowany egzemplarz ? JEśli macie egzemplarz z ksiązeczką dajcie znać na maila (albo GG 1088667) - będę reklamował w MediaMarkt.


to jak sie wydaje dosc powszechny problem, choc slyszalem ze tylko niektore partie pudelek nie maja bookleta. ciekawy jestem czy ktos w polsce posiada te wkladke, bo ja rowniez jej nie znalazlem.
na wszelki wypadek zachowalem paragon, jak radza na oficjalnej stronie.
ze tez zawsze cos sie musi spieprzyc.

_________________
If you come closer I'll show you how it feels


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group