The Gathering

forum
It is currently 28 Mar 2024, 16:03

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 19 Jan 2006, 11:12 
Offline
Pathfinder (newbie)
Pathfinder (newbie)

Joined: 19 Jan 2006, 11:09
Posts: 4
Location: Poland
Hej! Jak miło, że o nas nie zapomnieli w tworzeniu forum ;)
Jestem Natasha, lub Natka jak kto woli :P Lubie The Gathering od jakiegoś pół roku :P A poza nim uwielbiam Within Temptation, ;)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 19 Jan 2006, 14:44 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
Milo cie widziec wsrod nas, heyah heyah i w ogole :D

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 19 Jan 2006, 18:05 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 22 Mar 2004, 21:20
Posts: 41
Location: Poland
Witamy :) Dobrze widziec nowe "twarze" na forum :wink: Mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej i juz wkrotce iloscia postow przebijemy These Good People :green:

_________________
"You don't see me....."


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 18 Apr 2006, 20:49 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 24 Jan 2006, 15:26
Posts: 22
Location: Szczecin, Poland
Witam po nieudanej probie ze stworzeniem osobnego forum dolaczam sie tutaj. :D (W sumie to byl bardzo slomiany zapal...) Na imie mi Lukasz i TG to jedna z moich ulubionych kapel. Oprocz tego slucham rzeczy typu After Forever, Tristania, Nightwish czy Theatre of Tragedy. Lubie spaghetti, mam 17 lat, jestem uzalezniony od internetu i interesuje sie geografia. Ostatnio jestem uzalezniony od plytki Nighttime Birds(Confusion roxx), choc moja ulubiona jest chyba HTMAP. :wink:
Phibbie wrote:
Szczecinski Media Markt pelen jest Mandylionow a w Empiku jak cos rzuca raz na 100 lat to bedzie szczescie. WALCZMY O GATHERINGA W SKLEPACH!!!!

Ha a jeszcze tak z pol roku temu gnil w MM if_then_else ale juz go ktos sprzatnal i nie bylem to ja. :roll:

_________________
Infinite oblivion...
beyond all words and thoughts
Desires sent to sleep,
to the dawn of knowledge comes


Last edited by Calaglin on 18 Apr 2006, 20:51, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 18 Apr 2006, 20:51 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
ale juz wiem kogo podejrzewac o sprzatanie mi plyt sprzed nosa :D

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 May 2006, 14:44 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 20 Dec 2005, 11:05
Posts: 20
Location: war-saw, poland
Calaglin wrote:
Ha a jeszcze tak z pol roku temu gnil w MM if_then_else ale juz go ktos sprzatnal i nie bylem to ja. :roll:


w trafficu warszawskim zalega sporo płyt, if then else między innymi 8)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 Dec 2006, 02:04 
Offline
Pathfinder (newbie)
Pathfinder (newbie)

Joined: 25 Dec 2006, 23:39
Posts: 5
Location: UK
Allrite dudes. To ja - plazio. Witam Was na tym forum serdecznie, a najbardziej to juz witam siebie i życzę sobie miłego i owocnego postowania na tym forum. Pozatym: Anka rulezz ;]
Obecnie przesiaduję w Anglii, Gadam po polsku, angielsku i niemiecku jakby coś. Jak się już holenderskiego naumiem to dam znać ;P
Mój background to metal prog a'la DT, wogóle szkoła berkley'ska z wszelkimi transatlantyckimi side projektami, wirtuozerka holendersko-skandynawska a'la Mathias Eklund czy inny Mark Coenen, stary dobry progrocek angielski, jakieś tam jazzowanie, neoswingi, ehm... psychodelik-space-etno-rock ostatnio i takie tam.
pozdrawiam kulfona i monikę oraz krasnala hała-bałę.

And don't forget: "Rock and roll is supposted to be fun" ;)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 19 Mar 2007, 10:16 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 15 Mar 2007, 10:25
Posts: 190
Location: Poland
Oczywiście na początek witam wszystkich!! Tak się akurat stało, że dopiero kilka dni temu dowiedziałem się, że na Forum tego zespołu istnieje także dział dla polskich fanów. :D SUPER!!! Ja także się cieszę, że pomyśleli również o fanach z Polski. :) Postanowiłem od razu zarejestrować się na tym Forum, ponieważ jestem wielkim fanem tego zespołu. :D The Gathering jest moją ulubioną kapelą rockową. :D Uważam, że jest to niezwykle rewelacyjny zespół z naprawdę rewelacyjną wokalistką. :D Moim zdaniem jest to wielka mistrzyni. :D Uwielbiam jej przepiękny, cudowny głos. :D Kocham słuchać Anneke!!! Bardzo lubię ich każdą płytę, ale najbardziej lubię The Gathering z czasów, kiedy grali muzykę na kształt gotyckiego doom metalu. :D Mam ich całą dyskografię, łącznie z płytami koncertowymi, singlami, a także dwoma płytami DVD. :) Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze obecność na koncercie tej holenderskiej formacji, ale mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Poza tym zauważyłem na tym Forum parę znajomych, których znam z Forów innych kapel rockowych, między innymi z Forum grupy Delight, na którym to udzielam się najczęściej. Dowiedziałem się, że 8 marca Anneke obchodziła swoje urodziny, dlatego z tej okazji składam jej spóźnione, ale bardzo szczere, najlepsze i najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. :D Na zakończenie gorąco pozdrawiam zespół The Gathering i wszystkich jego fanów. :)

_________________
Marcin


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 21 Mar 2007, 08:04 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
a witam
cos nasze polskie forum jest leniwe
ale moze sie rozrusza
have fun ;)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 21 Mar 2007, 11:27 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 15 Mar 2007, 10:25
Posts: 190
Location: Poland
Dziękuję za przywitanie. :) Ja też mam nadzieję, że polskie Forum znowu będzie bardziej aktywne. :wink:

_________________
Marcin


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group