The Gathering

forum
It is currently 28 Mar 2024, 12:31

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Budapeszt czyy Vizovice
PostPosted: 01 May 2006, 20:26 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
hmm oto pytanie dla tyc zwlaszcza z poludnia nazego cudnego kraju , mysle ze chyba lepeij byloby skoczyc na budapeszt w sierpniu , szczegolenie ze podczas mor w czechach TG gra w dniu kiedy oprocz nich nie gra nic ciekawego,koncert będzie dłuzszy, taniej chyba tez bedzie, i budapeszt to przecudne miasto
wiec na jaki wyjazd bycie(bysmy ) się pokusili?


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 01 May 2006, 21:39 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 16 Mar 2004, 23:24
Posts: 108
Location: poland
osobiście czekam na ogłoszenie regularnego koncertu u nas albo w Niemczech (co oczywiście bardziej prawdopodobne) - festiwale to jednak burdel, masówka i zero klimatu


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 May 2006, 08:56 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
no ja tez ciagle nie trace nadziei , jakos pasowałoby mi do nich Rialto na miejsce koncertu , ale to są tylko moje takie fantazje :tw:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 May 2006, 12:04 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 22 Mar 2004, 21:20
Posts: 41
Location: Poland
Ja bylbym raczej za Vizovicami. Po pierwsze - blizej, po drugie - bilety sa tansze, po trzecie - jakos na oficjalnej stronie Sziget Festival nie moglem sie doczytac zadnej informacji o wystepie TG :roll: Ale oczywiscie najlepiej by bylo gdyby zagrali w Polsce :D

_________________
"You don't see me....."


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 May 2006, 20:20 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
I to najlepiej sami a nie na festiwalu

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 May 2006, 21:29 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 16 Mar 2004, 23:24
Posts: 108
Location: poland
no przeca mówie. u mnie w ogródku wszyscy by się zmieścili


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 03 May 2006, 09:57 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 22 Mar 2004, 21:20
Posts: 41
Location: Poland
pistone wrote:
no przeca mówie. u mnie w ogródku wszyscy by się zmieścili

Hehe to by bylo cos: grill, kielbaska, zimny browarek i TG przygrywajacy obok :green:

_________________
"You don't see me....."


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 03 May 2006, 11:18 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
no po prostu koncert pierwsza klasa :D

moj ogrodek ma zadaszony taras, robilby za scene :P zapraszam :P

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 May 2006, 09:07 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 05 Apr 2006, 19:14
Posts: 101
Location: Hungary
Słuchajcie, ja jestem za Sziget. Poniewaz, TG wystapi w tym roku na glownej scenie 14/08/2006. To calkiem dobre bo ta scena ma naprawde dobre brzmienie. Jednak to troche krepujace ze to festival, ale mozna kupic tez bilet na jeden dzien, nie trzeba zostawac na caly tydzien.
Ja jestem z wegie mozecie mi wiezyc. :)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 May 2006, 21:44 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
hey no witam ja tak racezj za budapesztem optuje mozna kupic bilet jednodniowy za jakos 100 zlotych z kawałkiem (24 euro) po z atym to piekne miasto jest co tam robić a i tak chcialamw te wakcje wegry sobie zafundowac oczywiscie wszytko zalezy od kasy
ps. Solace mam 2 pytanka bo cos na stronie festivalu trudno mi sie rozenac jak i do kiedy mozna kupic biley i kto jeszcze gra 14 sierpnia ?


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31 May 2006, 12:46 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 05 Apr 2006, 19:14
Posts: 101
Location: Hungary
agnieszek:) wrote:
Solace mam 2 pytanka bo cos na stronie festivalu trudno mi sie rozenac jak i do kiedy mozna kupic biley i kto jeszcze gra 14 sierpnia ?


Czesc agnieszek :) !

Która scene masz na mysli?The Gathering wystapi na glównej scenie 14-go ale oprócz ich jeszcze bedzie te Radiohead, i Placebo, i to jezscze niepewne ale chyba Theraphy? . Na pewno bedzie wiadomo dopiero latem chyba juz na koncu miesiaca.
Ale zajzyj na strone http://www.sziget.hu/festival niestety niema polskiej wersii ale wszystko jasne co gdzie.
My tutaj na wegrzech planujemy tez mala przechadzke po festivalu z samym The Gathering (Marjolein juz sie zgozila, a co do reszty oni tez chyba sie przylacza) po koncercie. Wiec proponuje zebys przyjechala, i zabrala jeszcze paru kolegów, kolezanek ze soba. Bedzie fajnie :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31 May 2006, 12:57 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 05 Apr 2006, 19:14
Posts: 101
Location: Hungary
Aha zapomnialem, bilety bedzie mozna kupic równiez za granica w wyznaczonych miejscach (np: Tesco) lub pytaj w biórach turystycznych. Albo mozesz zamówic poczta ale to jeszcze plus koszt presylki :(
Bilety mozna kupic dopóki nie skonca sie do tej pory bilety tygodniowe byly do samego sierpnia, ale bilety na 1 dzen mozna bylo kupowac do samego konca festiwalu ale na miejscu. :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31 May 2006, 18:55 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
Jeeej brzmi swietnie!!!!!!

W sierpniu bede juz z powrotem w Polsce... Jezeli jednodniowe mozna kupowac na miejscu, to moze uda mi sie wysuplac kase i bym dojechal ;)

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31 May 2006, 20:01 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
to jedzmy phibbie:) jestem chetnahc boze poznać ich i moge umrzec spokojnie:)))))))))
a bilety pewnie mozna kupic przez net, no to jeszcze kwestia noclegu jak sie cenowo w budapeszcie prezentuje bo ja na caly festival nie dam rady kasowo ale na jeden dzien spoko i jak moze juz wspominalam ogolnie chcę budapeszt zwiedzić plus węgry


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31 May 2006, 20:04 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
a wlasnie moze wyciagne koleznake zaiteresowan placebo bo do budapesztuz katwoci blizej i taniej niz na open air :DDD jesli to tez 14 to super:)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 01 Jun 2006, 07:07 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 05 Apr 2006, 19:14
Posts: 101
Location: Hungary
No bardzo sie ciesze ze ta Wam sie spodobalo. :D Tak, bilety bedzie mozna zamówic przez internet, ale treba regularnie odwiedzac strone glówna, zeby sie zalapac na najlepsze ceny. Czasem tez robia promocje, ze do jakiegos czasu mozna kupic bilet i wtedy dostaniesz pare % taniej. Ale to jeszcze niepewne.

Wegry to piekny kraj, w Budapeszcie jest co zobaczyc jest duzo atrakcji, a polacy najczesciej sa zadowoleni z wegier :D
Nacleg tez mozna zalatwic, ale najlepiej szukac nie w glównym miescie bo tam sa zdzierskie ceny :-?

Ps: To pytanie do Phibbie i "agnieszek :)"
Jak byscie chcieli przyjechac?

No tak my tutaj w wegierskim topicu juz zaplanowalismy, ze ze Sziget-u nie wyjdziemy dopoki ne spotkalismy z samy TG :)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 01 Jun 2006, 19:29 
Offline
Traveller
Traveller

Joined: 02 Jan 2006, 12:54
Posts: 234
hej solace ! no ja jeszcze nie wiem to jets pomzyl we wczesnych fazach planowania - jak? wiele zlezy od kasy ,
kumpela od palcebo wyrazila zaiteresowanie ale jeszcze musi sie zdecydowac , doajzd no jak dla mnie pociagiem to nie problem phibbie ma gorzej ale no to jeszcze sa szczegoly do dogadania
co do noclegow to moze wiesz jak jest ogolnie z polami namiotowymi ,lub hotelami mlodziezowymi
ok ok ale 14 pazdziernika to wazny dzien bo poznac tg, byc na ich koncercie przy okazji zahaczyc o placebo i to w scenerii Budapesztu ... aaaaa jestem chetna:) nie umiem sie skupic no i jak tu wierzyc w zaliczenie ej morderczej sesji;p z drugije strony mam motywację:)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 Jun 2006, 17:32 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 16 Aug 2003, 21:10
Posts: 1067
Location: Szczecin, Poland
No ja mysle ze nic lepszego niz pociag bym nie wymyslil (juz sie ciesze na kilkanascie godzin zdychania w PKP :P ). Tak na dobra sprawe to 100% pewnosc bede mial dopiero w lipcu, ale ja juz sie pisze :D

O moj boze, poznac ich naprawde :o

No i tez fajnie bedzie sie z wami spotkac i wypic jakies piwo pokoju i te klimaty ;)

_________________
"Happiness is natural. Sadness, fear and anger are against nature and have to be defeated."
Bjork


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 02 Jun 2006, 20:22 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 05 Apr 2006, 19:14
Posts: 101
Location: Hungary
No, ja tez tak myslalem, chíba pociag jest najlepszy (Eurocity na siedzaca) troche dluga droga, ale nie jest tak zle. Krewni z Polski przyjezdzajom czasem odwiedzic mnie i rodzine, i wlasnie podrózoja pociagiem. :D (chyba nawet mozna zalapac sie na kuszetke, ale nie wiem dokladnie)..A co do noclegu, to apropos, mozna wziasc namioty, bo na terenie festivalu mozna rozbic namiot :D
Ale sa tez hotele mlodziezowe na poboczu miasta, ale teraz patrzalem w miejscie sa miejsca, gdze ceny sa calkiem przyjacielskie :D

Tak, my tez bardzo chcemy sie z nimi spotkac, popic sobie, pogadac... :D
I mam nadzieje ze sie uda.
Ale wszystko beszie jasne w czasie lata :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09 Jun 2006, 19:53 
Offline
Second sunrise
Second sunrise
User avatar

Joined: 22 Mar 2004, 21:20
Posts: 41
Location: Poland
A ja tam dalej bede sie upieral przy Vizovicach :wink: Zwlaszcza ze ostatnio doszedl mi jeszcze powod - cieplutkie bilety czekaja juz w mojej szufladzie na cieplutki lipiec :D
Co do Budapesztu - piekne miasto. Bylem, widzialem, zwiedzilem. Wiec nie dziwie sie ze chcecie tam jechac :wink: Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze jest bezposrednie polaczenie kolejowe Katowice-Budapeszt. Niemniej jednak warto sie upewnic w informacji PKP, od razu bedziecie tez wiedziec cene biletow :D

_________________
"You don't see me....."


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group