The Gathering

forum
It is currently 28 Mar 2024, 20:50

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 393 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 09 Feb 2007, 16:24 
Offline
Traveller
Traveller
User avatar

Joined: 26 Sep 2004, 22:34
Posts: 430
Location: Hungary
Stargazer wrote:
~sleepybuildings~ wrote:
Azért március és július vége között rengeteg "szabadidő" van még egy(?) magyar koncertre is..Eddig se maradtunk ki semmilyen turnéból, miért pont a repülőteres akció után törne meg ez a folyamat? :green:


A Planéta méregetős turnén sajnos nem jöttek hozzánk. A jó kezdet - két koncert '97-ben- négy év üresjárat következett.
Azt azért bevallom, hogy a How to measure... elsőre engem is megosztott :green: :green: :green:

Csak szép lassan jöttem rá, hogy az addigi legjobb lemezük. Nekem azóta is. :)

Ősz óta nem nagyon hallgattam gátőr inget, csak mostanában vettem elő újra. Kellett egy kis szünet. A Home nagyon-nagyon! Az Alone DVD-s live-verziójával lehetne csak jobb.

A következő DVD felvétele lehetne mondjuk nálunk, és akkor majdnem garantált a két egymást követő buli. :-)


A "Planéta méregetős" turné alatt én mondjuk még nem léteztem ilyen szempontból :-? :D Nálam a Souvenirs a number one, bár a Home és a HTMAP? is ottvannak, de azokhoz nagyon hangulat kell. Mondjuk a zúzósabb albumokhoz méginkább kell hangulat :green:

Ha most nemjönnek akkor biztos lejárt volt a túrórudi *mutogat a kék szarvast ábrázoló avataros fórumozóra* :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09 Feb 2007, 22:07 
Offline
Second sunrise
Second sunrise

Joined: 20 Nov 2005, 11:24
Posts: 36
Location: Hungary
Hár Daeron remélem hogy akkor idén taláxunk egy jó kis Gathering koncert alkalmából, ha már a pécsi Anathema kimarad. Remélem hogy azért jönnek idén is valamikor.

Kérdés: most vagy én vagyok mindíg rossz időben a gathering chaten vagy totál kihalt. Mostanában abszolut nem sikerül senkivel összefutni egy jó kis dumálásra. Hugot se látom meg senkit. Mikor lépjek be hogy találjak is valakit...na jó a multkor egy darab ember ólálkodott arra, de ő meg olyan volt mintha egy hallal társalogtam volna. bejelentkezett azt ennyi. Na de hátha legközelebb több szerencsém lesz
üdv[/quote]


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 11 Feb 2007, 00:53 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
:green:

HHHát, az a chates társaság, akikkel én összecummantam, azért nem nagyon lejt már arra, mert azóta áttevődött a harc színtere MSNre. Pedig volt vagy 6 chat-álnevünk személyenként.

Majdnem Gathering lett amúgy az első külföldi koncertem még a Souvenirs tourral (amikor ide nem jöttek), csak a bécsi koncert napján tette erre tiszteletét a Katatonia is először...Vacillálás volt javából.
Ha lesz sógoréknál, sztem megyek oda is, AMszterdamból ismerek egy aranyos (és szép :oops: ) bécsi lányt, nála csak meg tudnánk húzni magunkat... 8)

P*ba csak jönnének máááááááááááááááááár :evil:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 11 Feb 2007, 00:54 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
*a napszemüveges avatáros illető célzását meg nem veszem fel, ha tényleg így van, perelem a Köki kisboltját, mert Ti vagytok a tanúk h aznap vettem őket, odafele* :green:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Feb 2007, 20:14 
Offline
Second sunrise
Second sunrise

Joined: 20 Nov 2005, 11:24
Posts: 36
Location: Hungary
Daeron wrote:
:green:

HHHát, az a chates társaság, akikkel én összecummantam, azért nem nagyon lejt már arra, mert azóta áttevődött a harc színtere MSNre. Pedig volt vagy 6 chat-álnevünk személyenként.

Majdnem Gathering lett amúgy az első külföldi koncertem még a Souvenirs tourral (amikor ide nem jöttek), csak a bécsi koncert napján tette erre tiszteletét a Katatonia is először...Vacillálás volt javából.
Ha lesz sógoréknál, sztem megyek oda is, AMszterdamból ismerek egy aranyos (és szép :oops: ) bécsi lányt, nála csak meg tudnánk húzni magunkat... 8)

P*ba csak jönnének máááááááááááááááááár :evil:


hát tényleg jöhetnének már..én is kb. így érzek. Kimenni én is szívesen kimennék egyszer egy jó kis holland koncertre, csak hát ugye pénz beszél......és nekem általában azt mondja "viszlát!!" Meg hát ugye hol szundítana az ember, meg kivel hogy menne...én nem ismerek senkit :cry: még az újnál is újabb vagyok itt a fórumon.
egyébként most tanultam volna hollandul, de várnom kell szeptemberig, mert rosszul lett meghirdetve az egyetemen, pedig már úúúgy beleéltem magam :evil:
nekem a WigWamos volt az első :D és nagyon emlékezetes volt. Teljesen megbabonázott a közvetlensége.Szerintem azóta is Anny néni hatása alatt állok :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Feb 2007, 20:19 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Budapesten holland-tanítást vállalok :green:

Bár az neked annyira nem segítség, ha jól eml :-?

Holland Gathering-koncertek: hm. Most, hogy így voltam kint, azt mondom, ha nem a Paradiso-ban van, sztem nem éri meg annyira. A hollandnál passzívabb közönség kevés van, arrafelé - az itteniek szűk first row-csapatait kivéve - igazából úgy mennek le, hogy "na megint a Gathering, lemegyek, dumálok egy jót a haverokkal, meg hátha játszanak valamit a Mandylionról is, az jó lesz." Tényleg a Mandy a hollandiai sláger-lemez (gondolom azért volt 3 szám is a holland turnén róla), a többi kicsit "futott még, van az is" a köztudatban. Ez néha bosszantó hangulathoz vezet, és a klubok sem annyira jobbak, hogy a kristálytiszta hangzás kárpótoljon az eufória hiányáért a nézőtéren.
Hollandia szép ország, persze, meg atomkirály érdekes hely, a haarlemi koncert meg az utrechti is remek volt (kerkradei kevésbé), a vetítés nagyot dobott rajt', de igazából valahol ott kéne elcsípni őket, ahol nem one of the few az ember rajongóként. Ha reális akarok lenni (mert Mexikó, Chile stb egyelőre álom csak...majd 1-2 év múlva talán), ez Görögországot jelenti szerintem, mint a legközelebbi helyet, ahol őrültek vannak :green:

Höhejj megvan a Danny-jegyem!!! Ha ló nincs, jó a szamár is, ha Gathering nincs, egy kis Naathema elsőkézből, tábortüzes-gitározósan :roll:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 13 Feb 2007, 18:59 
Offline
Second sunrise
Second sunrise

Joined: 20 Nov 2005, 11:24
Posts: 36
Location: Hungary
Milyen gáz már hogy dumálnak meg minden...tiszta idegesítő amikor valaki osztja melletted egy koncerten mert őt épp nem érdekli és csak sörözni ment le :evil:
Láttam van egy képed Annekevel...milyen így testközelből?Gondolom kedves meg minden.Szívesen fényképezkedik?Rohan, vagy ráérősen esetleg diskurál is egyet gyors?Tök kíváncsi vagyok hogy milyen ilyenkor a rajongóival. Nekem Renehez volt szerencsém a 2004-es Szigeten. Nagyon kedves volt, még kezet is fogott velünk a korlát mögül :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 14 Feb 2007, 00:07 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Anneke testközelből...pici :green: max 160 és állandóan mosolyog, viszont annál kevesebbet beszél, szóval vele "beszélgetni" nagyon nem lehet leállni :( Az a másik mondjuk (ez amszterdami tapasztalat, még 2005ből), hogy odaállsz elé, mosolyog, te meg hirtelen minden nyelven elfelejtesz, amin tudsz és csak WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIzni tudsz belül, meg hogy most valamit mondani kéne ugye... :D
Az a durva, hogy ez lányokkal is így van :green:

Amúgy a holland bulik után a 3 koncertből 1en tűnt fel ő is a színen, meg Sziget dedikálás után is ő tűnt el leghamarabb a Mainstage backstage-ben - szerencse, hogy elkaptuk, bent is ültünk a backstage büfében (amúgy teljesen jogtalanul) vagy másfél órát, de egyet biztosan.
A többiek mind nagyon közvetlenek, Marjolein édesaranyos imádnivaló barátosném, ő meg Hans a legaktívabb a fanokkal való diskurzusokban. René baromi jó arc, csak kicsit rosszabb talán az angolja a többiekénél, Frank pedig nagy meglepetésemre tud beszélni és áradozott a Szigetes The Orb-ról egy sort :D

Elkapni el lehet őket tehát, csak sietni kell, ha Anneke-trófeát akar az ember - ha egyáltalán. Amúgy egy véraranyos sztori róla: Utrechti koncerten sikerült vele trécselgetni, ahol Lady Nephilim (egyik házigazdánk, fórumos nő, Ld. Post a Picture - topic :wink: ) lelkendezett, hogy megyünk Kerkrade-be is, és dejó lesz, aznap lesz a szülinapja...
1 hét elteltével Anneke ránéz a színpadról, és elkezdi énekelni a mikrofonba hollandul a Happy Birthdayt :flower: :flower: :flower: Kb egy hét után is emlékezett! Ez igen! És még ajándékot is adott: Broken glass után megkapta a csörgődobot.
Az árnyoldala a dolognak, hogy 2 koncert alatt nem sikerült vele aláiratni, mert nem jött ki koncert után. De hogy nem semmi nő így is, az leszögezendő. :green:

marjolein meg jön egy sörrel :tw:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 14 Feb 2007, 20:27 
Offline
Second sunrise
Second sunrise

Joined: 20 Nov 2005, 11:24
Posts: 36
Location: Hungary
Hell Doktor...MEGVAN AZ ANATHEMA jegyem :green: Most vettem...Akkor Te most mész a szögedi koncertre is??Mintha lett volna ilyesmiről szó.Te láttál már ilyen akkusztikus Danny koncertet?

Milyen jó kis sztoréj ez Anny-néniről..kis kedves :flower: Én is tök szívesen találkoznék egyszer Marjoleinnel, szimpatikus nagyon. Hallom chilei dvdnk lesz? Mondjuk az a netes dvd is jó hangulatú, hát nagyon kíváncsi vagyok.

_________________
"you are the sign of my unrelief"


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 15 Feb 2007, 16:54 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Akusztikus Dannyin voltam-e?

Hm...azt hiszem, a szegedi és a bp-i lesz a hatodik és hetedik ilyen :green:

Volt már csomószor, és ha jól eml, minden voltam, ha nem is az összes helyszínen. Zero, a NegativeArt főszervezője nagyon jó barátja Dannynek, ezért is van ez a sok jövés. És ... nagyon hangulatos, emberközeli élmény szokott lenni. Felül a színpadra egy akusztik gitárral, egy szintivel meg az elektro-gityóval és a loop-kütyüivel (amivel feljátszik vmit és az megy tovább...) - és énekelget nekünk. Nagyon szép.
Ja, és jön vele egy Sean nevű pali is, van egy Leafblade nevű formációjuk (asszem), kicsit Simon & Garfunkeles, hangulatos gitárzene, Seannak meg nagyon jó hangja van IMO.

Meg remélem, most visszavághatunk neki a múlt decemberi (2005) csocsó-vereségért :lol: A csellós srác volt a párom, akit hoztak (akkor trióban nyomultak, Danny, Vincent meg egy Dave nevű csellós), és nagyon részeg volt szegényke...Mindent besz*tunk, amit lehetett, bár mászni nem ,másztunk szerencsére :lol:

Őt végképp el lehet kapni kis trécselésre, közvetlen, kedves ember, csak kicsit morcos néha, hangulatember, de ha jó kedve van, nagyon jó fej.

:wink:

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 15 Feb 2007, 17:41 
Offline
Second sunrise
Second sunrise

Joined: 20 Nov 2005, 11:24
Posts: 36
Location: Hungary
Ejj Doktor Maga aztán nagy májer :green:
Mit is akartam.......ja....kikkel találkoztál még így? Mert ahogy látom pontos ellentétem Vagy. Én aztán oda nem merek menni senkihez :oops: Már az is nagy szám hogy sikerült csinálnom egy közös képet az Echo Of Dalriada (most már Dalriada) gitárosával meg dobosával...ÉS akkor is csak azért mert enyhén italos állapotban voltam 8) heh...mondjuk tök örülök neki mert én nagyon szeretem őket és ha jönnek Pécsre mindíg jól megnézem őket.Már van egy csomó képem.Csak mindíg az a bajom ha fényképezek akkor az mindíg totál lefoglal és ilyenkor a koncert mindíg háttérbe szorul :lol:
Öcsém Marjolein lóg egy sörrel (miért is?), Dannyvel csocsózol..hát ez tök jó.....

_________________
"you are the sign of my unrelief"


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 15 Feb 2007, 23:16 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
Sör csak mert Haarlemben így alakult...Kissé folyadékhiányos volt, én meg segítettem neki...Ennyi az egész. Ő félig-meddig ismerős, néha mailezgettünk egy sort, bár most rég nem ír vissza :(

A Danny-csocsó dolog meg nem volt nehéz, tekintve, hogy a trió-koncert után eléggé elfajult a parti, Vincent a Marco Polonak játszotta a DJ-t hajnali 4ig, rengeteg röviditallal a bendőjében (egyszer nagyon nagyon nagyon nagyot esett, amikor fel akart ugrani a színpadra :green: ), tehát ott csak az nem trécselgetett velük, aki néma vagy nem tud angolul, bár egy idő után pl már dave, a csellós se tudott :tw:

Kikkel még? hmmm... Sztem más nem nagyon volt eleddig. Gatheringék meg Anathema-tagok, akikhez személyesen volt szerencsém (dedikálásokat, ilyeneket nem számítom most), de csak mert rendesek, én se vagyok az a vérbunkó "odamegy-és-nem-hagyja-élni a szerencsétlen szelebritit"...

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Mar 2007, 16:28 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Üdv!

Június 15, vagy 16-án irány Sibiu, Románia! :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Mar 2007, 16:52 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Stargazer wrote:
Üdv!

Június 15, vagy 16-án irány Sibiu, Románia! :green:


http://www.szeben.ro/


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Mar 2007, 17:14 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Stargazer wrote:
Stargazer wrote:
Üdv!

Június 15, vagy 16-án irány Sibiu, Románia! :green:


http://www.szeben.ro/


14-én indul egy vonat dél körül, féléjfélkor már Szebenben lehet leledzeni. Volánbusz is gurul Népligetből. De ha valaki egy ótót csatarendbe tudna állítani, az lenne a remek. :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 12 Mar 2007, 18:23 
Offline
Traveller
Traveller
User avatar

Joined: 26 Sep 2004, 22:34
Posts: 430
Location: Hungary
Stargazer wrote:
Stargazer wrote:
Stargazer wrote:
Üdv!

Június 15, vagy 16-án irány Sibiu, Románia! :green:


http://www.szeben.ro/


14-én indul egy vonat dél körül, féléjfélkor már Szebenben lehet leledzeni. Volánbusz is gurul Népligetből. De ha valaki egy ótót csatarendbe tudna állítani, az lenne a remek. :green:


16án lesz :green: :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 13 Mar 2007, 10:18 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
~sleepybuildings~ wrote:
Stargazer wrote:
Stargazer wrote:
Stargazer wrote:
Üdv!

Június 15, vagy 16-án irány Sibiu, Románia! :green:


http://www.szeben.ro/


14-én indul egy vonat dél körül, féléjfélkor már Szebenben lehet leledzeni. Volánbusz is gurul Népligetből. De ha valaki egy ótót csatarendbe tudna állítani, az lenne a remek. :green:


16án lesz :green: :green:


Köszi! Közben már felfedeztem az esemény házigazda-topikját is. :green:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 14 Mar 2007, 11:37 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 01 Dec 2003, 19:09
Posts: 2902
Location: Oh, just a place to be (Hungary)
No, ezek szerint leszünk páran - csak azt a kuuuuuuuuuurva vizsgát le tudjam tenni, amin áll vagy bukik a dolog. Anathema és Gathering együtt (+MDB) egyszerűen kihagyhatatlan.
Majd az odaközlekedést is megoldjuk csorda-alapon, mert úgy a jó.

8)

_________________
Ez az egy perc az ok, amiért itt vagyok...

Tesam evanukampartham
Aham ajnana-jam tamah
nasayamy atma-bhava-stho
jnana-dipena bhasvata


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 24 Mar 2007, 13:25 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
No, ezek szerint leszünk páran - csak azt a kuuuuuuuuuurva vizsgát le tudjam tenni, amin áll vagy bukik a dolog. Anathema és Gathering együtt (+MDB) egyszerűen kihagyhatatlan.
Majd az odaközlekedést is megoldjuk csorda-alapon, mert úgy a jó.

8)


Egy vizsgsa nálam is bejátszik majd, méghozzá június 20-án, legalábbis a tervek szerint...

Ma este DVD-t néznek Chilében... remélem lesz egy két nyalánkság a programban. :wink:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Apr 2007, 09:24 
Offline
Third chance
Third chance

Joined: 12 Mar 2006, 11:39
Posts: 71
Location: Budapest
Daeron wrote:
No, ezek szerint leszünk páran - csak azt a kuuuuuuuuuurva vizsgát le tudjam tenni, amin áll vagy bukik a dolog. Anathema és Gathering együtt (+MDB) egyszerűen kihagyhatatlan.
Majd az odaközlekedést is megoldjuk csorda-alapon, mert úgy a jó.

8)


Sziasztok! Biztos benéztek még néha. 8)

Az erdélyi turnén nagy valószínűséggel nem tudok résztvenni... Remélem, hogy előbb-utóbb megjelenik egy magyar dátum is a naptárban, pláne, hogy tavaly ilyenkor már tudtunk a szigetes builról.


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 393 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group