The Gathering

forum
It is currently 27 Apr 2024, 16:31

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 180 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:47 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 11 Nov 2002, 22:29
Posts: 22121
Location: Tomorrow
Arh, mhpws prepei na kopseis ta sms kai na thlefwneis mono? Oxi tipota allo, na bebaiwnesai oti h fwnh apo thn allh grammh einai auth pou h8eles prin peis th malakia.

Lew twra. :P


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:51 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
Ελα ρε Βασιλη τι γινεται;;;

Ασε μαλακα, στο φορουμ των Γκαδερινγκ που μπαινω ειναι ενας μαλακας... Μακ-Τ τον λενε (μαλακα γαμησετο νικναμε παρτο ενα γραμμα και χτυπα το αλλο!!!) ο οποιος ολο γραφει μαλακιες και μου τη λεει....

Που θα μου παει ομως δεν θα το πετυχω καμια μερα... Θα του σφιξω το χερι και θα του κανω να του κοπει το αιμα του βλακα...

Ακους εκει.. Μου τη λεει επειδη στελνω λαθος μηνυματα σε λαθος ατομα... Ελεος δηλαδη...

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:53 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29689
Location: Tokos Fun Park
remalaka ti tou les ki esy na mh mperdeuei ta sms me ta atoma. autos mperdepse to thlefwno me to pliktrologio

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:54 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:57 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 11 Nov 2002, 22:29
Posts: 22121
Location: Tomorrow
Exoume pollh douleia akoma.


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 01:58 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
Καταρχας πρεπει να μαθω να ξεχωριζω τα βασικα ε; Τηλεφωνο, πληκτρολογιο, κινητο...

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 May 2007, 07:16 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 25 Apr 2006, 11:00
Posts: 35294
Location: Sidi Bouzid, Morocco
Μαλακα Αρη εχεις χασει σουπερ ευκαιρειες για να βγαλεις γκομενακια. Το κοριτσακι που και καλα κατα λαθος τρομαξες ειμαι σιγουρος οτι το σκεφτεται και σταζει! Ενας ωραιος μαλλιας μεταλας (λεμε τωρα) μεγαλυτερος μη σου πω τι τις κανει να σκεφτονται για παρτυ σου ε?

_________________
Love, despite what they tell you, does not conquer all, nor does it even usually last. In the end the romantic aspirations of our youth are reduced to, whatever works.

Μέχρι να φανεί το φως
δρόμους θα διαβαίνω
όχι πως σε ξέχασα
μα δε σε προσμένω.


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 May 2007, 01:25 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
Ρε ουστ με το λεμε τωρα, επειδη δεν ακουω thrash και δεν εχω τις τοοοοοοοσες γνωσεις σας θα μου τη λες;




Λες να παω καμια βολτα προς το φροντιστηριο ε;;; Θα εχουν και μαθηματα κιολας τωρα γιατι σενα μηνα δινουν σχεδια, δεν ειναι κακη ιδεα.... 8)

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25 Jul 2008, 22:34 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
Last post δικο μου παλι ε; Ανησυχητικο...





Λοιπον η μια τραγελαφικη μαλακια ηταν ο τροπος που τρακαρα... Αλλα το εγραψα σε αλλο τοπικ. Κανονικα λεω "1400 Ευρω ζημια στο Ask στην παραλια για τη ***** (ονοματα θα λεμε)", αλλα δυστυχως θα εννοω κατι τελειως διαφορετικο :P





Παμε σε κατι πιο προσφατο:



Σημερα ημουν Διαχρονικο με ενα φιλο μου και φορουσα ενα σκισμενο τζην, που εκει που ειχε σκιστει ειχαν βγει οι ασπρες οι κλωστες του τζην. Οποτε ο φιλος μου παιρνει τον αναπτηρα και για πλακα τον αναβει κοντα στις κλωστες, καιγεται μια μικρη, αλλα σιγα, αμεσως εσβησε, κλωστιτσα ηταν...
Τον βριζω εγω χαριτολογωντας, και του λεω ε θα σου κανω τα ιδια, επειδη φοραγε αυτος μια βερμουδα τζην, αλλα βερμουδα του στυλ τζιν παντελονι κομμενο στα γονατα. Οποτε ηταν γυρω γυρω το μπατζακι γεματο με κομμενες ασπρες κλωστες, οποτε του ελεγα ε θα σου καψω αυτες!

Ε, σε λιγη ωρα παιρνω τον αναπτηρα οταν δεν με βλεπει και τον αναβω στην κλωστη... Αμεσως πηρε μια μικρη φωτιτσα στις κλωστες κατα μηκος γυρω στα 5-7εκ. εκει στο μπατζακι... Και ειχε ψιλοφουντωσει (οσο μπορει να φουντωσει εκει) αλλα οκ, μονο τις κλωστες πηρε και τη φυσηξαμε γρηγορα και εσβησε...

Το μονο που καηκε ηταν οι κλωστες και κατι λιγες τριχες του φιλου μου στα ποδια...







Ηταν λιγο βλακεια ε;... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25 Jul 2008, 23:22 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Jun 2004, 09:11
Posts: 24801
Location: Scottish Hell
Euxaristoume Arh.

_________________
ImageImage

Όπως θα θυμάμαι τον Αλέκο...


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 26 Jul 2008, 01:47 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 21 Sep 2006, 00:42
Posts: 11237
Location: Thessaloniki, greece
aris13888 wrote:
Σημερα ημουν Διαχρονικο με ενα φιλο μου και φορουσα ενα σκισμενο τζην...........




i dikia m tragelafiki malakia,
einai oti imoyn k egw ekei simeris,
alla tin ekana stis 9:15 gia na paw ston gianni....
eprepe na katsw ekei, na se dw na kaneis tin malakia....

_________________
I Mi, Zajedno, Zauvijek, Orao, Orao, Dvoglavi Orao.

Image


we may get better, we won't get well


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 26 Jul 2008, 02:01 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 29 Sep 2004, 07:36
Posts: 5244
Location: In This Old House...
Parasight wrote:
Euxaristoume Arh.



:lol: :lol: :green:


twra tha sou leei oti einai atrixos arh.

_________________
Tip: Styles can be applied quickly to selected text.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 26 Jul 2008, 15:59 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 May 2006, 22:54
Posts: 14967
Location: Poythenistan
Mad wrote:
aris13888 wrote:
Σημερα ημουν Διαχρονικο με ενα φιλο μου και φορουσα ενα σκισμενο τζην...........




i dikia m tragelafiki malakia,
einai oti imoyn k egw ekei simeris,
alla tin ekana stis 9:15 gia na paw ston gianni....
eprepe na katsw ekei, na se dw na kaneis tin malakia....




Ακουσον ακουσον, αντι να κατσει να δει εμενα, παει στον Γιαννη... :cry: :cry: :cry:


Parasight wrote:
Euxaristoume Arh.



Ακριβως αυτο... :cry: :cry: Ευχαριστω Αρη Μαντ.... :cry: :cry:

_________________
Αγαπώ 13888!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 26 Jul 2008, 22:04 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 31 Dec 2007, 19:19
Posts: 2464
Location: Ουλιανάμπε (ποδοσφαιρομάνα)
Μμμ... Ωραίο τόπικ!

Λοιπόν, μάλλον έχω κάνει πολλές αλλά δύο είναι οι κορυφαιότερες!
Μια πολύ καλή μου φίλη πριν 5 χρόνια περίπου είχε γνωρίσει ένα παιδί και βγαίνανε. Αυτός ήταν συμφοιτητής μου και μου τον περιέγραφε για να δει αν τον ξέρω. Προφανώς εγώ δεν τον ήξερα (η σχολή δεν ήταν από τα στέκια μου) αλλά ήξερα έναν άλλο συνονόματο που μου έσπαγε τα νεύρα στη σχολή και για κανα δεκάλεπτο της μιλούσα γι'αυτόν. Δεν ήταν κακό παιδί αλλά ο κακομοίρης ήταν κολλητσίδας και πάνω απ' όλα... βρωμιάρης! Λιγδωμένο μακρύ κατσαρό μαλλί, μονίμως με μία κίτρινη κορδέλα που σίγουρα έζεχνε, αν και φρόντιζα να μην τον πλησιάζω!
Για να επιβεβαιώσουμε το νόμο του Μέρφυ, η φίλη μου δε μου είχε πει το επίθετό του κι έκανα εγώ το λάθος να της πω το επίθετο του μπιχλίδη (γιατί ήταν πολύ αστείο και αυτό!). Και, ναι, σωστά μαντέψατε, η φίλη μου έβγαινε με τη λέρα της σχολής!!! Πώς να τα μπαλώσω τώρα? :oops: :oops: :oops: Τεσπα, καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς!! Πάντως μετά από 3 εβδομάδες η φάση κόπηκε και το σκηνικό ξεχάστηκε! Ευτυχώς!

Και βέβαια η άλλη έχει να κάνει με λάθος παραλήπτη σε σμς! Μου άρεσε ένα παιδί της παρέας (μιας από τις παρέες) και η μόνη που το ήξερε ήταν μία καλή μου φίλη, μέλος της ίδιας παρέας, η οποία έχει κατά καιρούς προξενικές τάσεις! Μια φορά που βγήκαμε μόνοι μας με το γκομενέτο, λοιπόν, θεώρησα ότι η δουλειά δεν προχωράει και στο λεωφορείο του γυρισμού, πολύ στενοχωρημένη, το έγραψα στη φίλη μου! Και βέβαια, έστειλα το σμς στο ως άνω γκομενέτο, του οποίου το όνομα στον κατάλογο ήταν ακριβώς μετά της φίλης μου! :oops: :oops: :oops: Όταν κατάλαβα τι είχα κάνει, έκλεισα το κινητό και άρχισα να χτυπάω το κεφάλι μου στο τζάμι του λεωφορείου (ρεζίλι των σκυλιώνε λέμεεεε) αλλά μάταια γιατί το μήνυμα είχε φτάσει!
Πάντως δε μου βγήκε σε κακό! Μετά από μερικές μέρες τα βρήκαμε αν και κράτησε λίγο! Δεν πειράζει, κάνουμε ακόμα καλή παρέα και μαζί (οι 4) και μόνοι!

Κατά καιρούς κάνω διάφορες μαλακίες, οπότε σίγουρα θα ξαναγράψω σε αυτό το τόπικ! :lol:

_________________
ImageImageImage

A quien no le gusta, se puede ir.


Τρώμε κάτι και... συνεχίζουμε?


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re:
PostPosted: 26 Jul 2008, 22:14 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 31 Dec 2007, 19:19
Posts: 2464
Location: Ουλιανάμπε (ποδοσφαιρομάνα)
pantelis79 wrote:
Epishs, allh mia fora eixame paei gia faghto me filous. Exontas liwsei sxetika me krasi, afou kaname diagwnismo stous asprous patous me ena filo mou kai egw eixa kanei 12 synexomenous enanti 11 aytounou, phga sthn toualeta (gia katourhma - to 3erato hr8e sto spiti). Molis gyrisa, eprepe na perasw pisw apo thn karekla enos filou mou. Opws hmouna pisw tou kai aytos htan or8ios, ton esprw3a gia plaka (exontas sexoualiko yponooumeno), kai aytos antedrase sprwxnontas me pros ta pisw. Ekei omws htan ena tzami pou egine 8rypsalla, omws eytyxws ta kommatia tou krath8hkan apo mia kourtina kai de gemise to patwma. Oute apo to magazi mas eipan tipota giati tous eixame kanei xrysous 5 xronia. Sthn katastash pou hmouna, goustara kiolas!!! Molis gyrisa spiti omws, hmouna 1,5 wra agkalia me th lekanh, 3erasa 4 fores (ek twn opoiwn 8ymamai mono tis 2) kai de goustara kai toso :oops: !


Αυτή ήταν η πρώτη φορά που κατέβηκα στην Πάτρα να δω τον Παντελή! Δεκέμβρης 1999! Η φάση με το τζάμι ήταν πολύ αστεία, είναι γεγονός, αλλά ως προς το ξερατό η εμπειρία μου περιορίζεται στις αφηγήσεις!

_________________
ImageImageImage

A quien no le gusta, se puede ir.


Τρώμε κάτι και... συνεχίζουμε?


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Feb 2013, 11:58 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 15 Jul 2002, 01:00
Posts: 23851
Location: Holy John Ready, Greece
Ωραίο fail, συνέβη τώρα. Έψαχνα κανά τζαμπατζιλίκι για Κατατόνια, και βλέπω πως κάτι υπάρχει στο enjoy.gr. Μωρέ μπράβο, σκέφτομαι, σχεδόν κανείς δεν έχει προσκλήσεις (στις συναυλίες Κατινάκη μόνο το Flight Of Pegasus δίνει προσκλήσεις...) και έχει το Enjoy; Εντελώς μηχανικά έστειλα mail, για να διαπιστώσω ότι τελικά αναφερόταν στη συναυλία του...2006 :P Το σατανικό μπέρδεμα έγινε διότι είδα ημερομηνία Παρασκευή 22 (Σεπτεμβρίου βέβαια, αλλά το μυαλό μου αφαίρεσε τη λεπτομέρεια) για λήξη διαγωνισμού, απόλυτα ταιριαστή με την ημερομηνία της τώρα συναυλίας. Btw το site έχει να ανανεωθεί εδώ και αιώνες.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=tHMXXFG_McI
Soundgaze.gr - Fix Your Gaze On Music
Το Πολυμίξερ της Μουσικής


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25 Aug 2014, 19:58 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Jul 2007, 22:16
Posts: 7668
Location: Helsinki, Finland
Κάποτε είχα κλειδώσει ένα τόπικ.

_________________
Ο άνεμος και η σκόνη είναι
οι σύντροφοί μου,
Η άκρη της γης το σπίτι μου.


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25 Aug 2014, 20:39 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 19 Apr 2004, 10:08
Posts: 58066
Location: Athens, GREECE
e oxi kai malakia

_________________
HARRY_ANGEL wrote:
KANENA facebook 8) / balte / to fb forum / ston kolo sas


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 31 Aug 2014, 08:16 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Jun 2004, 09:11
Posts: 24801
Location: Scottish Hell
https://www.youtube.com/watch?v=yy91j2ZMDX4

_________________
ImageImage

Όπως θα θυμάμαι τον Αλέκο...


Top
 Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Sep 2014, 17:31 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Jun 2004, 09:11
Posts: 24801
Location: Scottish Hell
https://www.youtube.com/watch?v=o9reuCbOMJU

_________________
ImageImage

Όπως θα θυμάμαι τον Αλέκο...


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 180 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group