The Gathering

forum
It is currently 28 Mar 2024, 23:42

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 26 Jan 2004, 15:55 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 30 Jan 2003, 00:25
Posts: 1329
Location: tHE netHERLands
...akomi perissotero tous ektimisa apo tis teleutaies tous kiklofories-pouthena photoband,ola ta onomata stin idia seira,oute kan stixous den exoun ta cd mesa..kanoun pleon kathara auto pou theloun kai mono auto-kamia provoli tis anneke opos ginotan prin sti century media...genikos poli litoi opos pada..kai vlepeis meta kati alles bades(akomi kai mikres topikes)na exoun parei enan aera....


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 Jan 2004, 16:07 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 27 Oct 2002, 22:35
Posts: 52
Location: Hell(as) - Thessaloniki
edaksei, mia photo den tha evlapte, na kserei oi kosmos pws einai kai oi fatstes tous, den nomizw oti einai kako afto oute epidhktiko. kai oi stixoi panta kalo einai na yparxoun nomizw. na perneis mia idea re paidi mou...

_________________
nothing to fear, nothing to doubt


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26 Jan 2004, 16:18 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 30 Jan 2003, 00:25
Posts: 1329
Location: tHE netHERLands
to paraekanan ligo einai i alitheia :lol: -nai ki ego tha ithela na exei stixous,kai mia fotografioula den tha xalouse kanenan ennoeitai-auto thelo na po,otidipote eixe na kanei me tin autoprovoli tous,to apekleisan..


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 Jan 2004, 15:55 
Offline
King for a day
King for a day
User avatar

Joined: 13 Apr 2003, 13:55
Posts: 1488
Ontws, sto "Souvenirs" ta pragmata isws na paraeginan lita, alla h eliza! exei se genikes grammes dikio sto 8ema sto opoio anaferetai. To "Souvenirs" einai isws ypervolika lito, afou oute fwtografies exei, oute stixous (pragma pou proswpika me xalaei) kai oute kan to logotypo tou sygrtohmatos epanw sto e3wfyllo! Mexri kai oi prwtomastores ths anoigmatikothtas, oi Pink Floyd, eixan stixous sta vinylia tous, toulaxiston apo mia epoxhkai ystera.

_________________
Load
Save
Delete


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 Jan 2004, 18:13 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
Pare bynilio Residents aneksartita epoxhs...to ainigma proswpopoihmeno! :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27 Jan 2004, 23:47 
Offline
Pathfinder (newbie)
Pathfinder (newbie)

Joined: 23 Apr 2003, 22:44
Posts: 2
Location: from love to death
vasika exw copy....alla apo oti fainete den exasa kai kati simantiko.

mia foto kai stixous nomizw oti prepei na to vazoune..allwste oi fans kati tetoia perimenoun pws kai pws

_________________
Summer is miles and miles away but no one would ask me to stay.....
And i should contemplate this change to ease the pain and ia should step out in the rain and turn away.......


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28 Jan 2004, 01:57 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Feb 2003, 02:37
Posts: 3344
Location: Athens,Greece
Ego to protimo auto pantws...An ithela na eixe kati,afto tha itan sigoura oi stixoi vevea...Gia photos kanena provlima,gi auto einai kai to internet :P

_________________
http://www.myspace.com/afformance


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28 Jan 2004, 04:14 
Offline
Third chance
Third chance
User avatar

Joined: 27 Oct 2002, 22:35
Posts: 52
Location: Hell(as) - Thessaloniki
kala, pio minimal apo to teleftaio sigur ros den ginetai. otan to phra elega "kala re pousti den grafei tipota edw mesa?" tha tous vgike pio fthno, etsi fainetai... :lol:

_________________
nothing to fear, nothing to doubt


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28 Jan 2004, 13:06 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 11 Nov 2002, 22:29
Posts: 22121
Location: Tomorrow
Brhke thn wra na teleiwsei to melani ston ektypwth... :lol:


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28 Jan 2004, 14:12 
Offline
King for a day
King for a day

Joined: 11 Feb 2003, 22:10
Posts: 1864
sol83 wrote:
edaksei, mia photo den tha evlapte, na kserei oi kosmos pws einai kai oi fatstes tous, den nomizw oti einai kako afto oute epidhktiko. kai oi stixoi panta kalo einai na yparxoun nomizw. na perneis mia idea re paidi mou...


simfwnw me ton sol83 giati prepei na uparxei mia foto kai oi stixoi.den exoun oloi oi fan diadiktyo gia na psaksoun tous stixous h fotos tou group,opws episis uparxoun kai atoma pou agorazoun to souvenirs kai isws na min tous eixan ksanakousei pote kai molis to vlepoun etsi arketa lito logika psiloksenerwnoun...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28 Jan 2004, 22:34 
Offline
King for a day
King for a day

Joined: 03 Jan 2002, 01:00
Posts: 663
Location: Athens, Greece
jelena wrote:
vasika exw copy....alla apo oti fainete den exasa kai kati simantiko.

mia foto kai stixous nomizw oti prepei na to vazoune..allwste oi fans kati tetoia perimenoun pws kai pws


WB jelena...
Glad to have you here again!

Ontws to souvenirs einai ftwxo, louloudakia kai anoi3h mou 8umizei! Omws eimai sigouros pws sto kainourgio album tous ta pragmata 8a alla3oun pros to kalutero! (den milaw mousikws dioti 8a einai pali mia euxaristh poiotikwn ypsilwn prodiagrafwn, ekplh3h)


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Jan 2004, 01:17 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 09 Aug 2002, 12:08
Posts: 29688
Location: Tokos Fun Park
vasika vlakeia ama den exei tpt.ama einai etsi giati na mhn to antigrapsei kapoios,anti na trexei na to agorasei?? eidika oi stixoi,megalh vlakeia. pantws sygekrimena gia to souvenirs h mia pleura me ta louloudakia einai poly kalh,enw h allh me to ekswfyllo klp ligo moufa.

to booklet tou sleepy einai poly kalo.

_________________
you own me...

Image
Image


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Jan 2004, 08:37 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 27 Jan 2002, 01:00
Posts: 2157
Location: Athens, Greece
den me apasxolei idiaitera to an tha exoun photos h' entypwsiako booklet. oute tha tous krinw gi'ayto. h mousikh metraei panw ap'ola kai h parousia tous stin skhnh. tous stixous kalws h' kakws oloi mporoume na tous vroume me kapoio tropo. den tha me xalagan na ta eixa alla den tha pethanw kiolas

_________________
Image exw mprosta mou synexws enan kathrefth
pou m'empodizei o,ti einai pisw tou na dw
den exw dei pote mou pio megalo psefth
kai to xeirotero: einai omoios egw...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Jan 2004, 09:51 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 23 Apr 2003, 03:28
Posts: 3073
Egw panta pisteya oti apo tis stigmi pou dineis kapoia xrimata na pareis ena cd, na se ikanopoiei apo oles tis apopseis...
Egw spastika tromera me to Souvenirs...
Exw parei malakies cds, alla epeidi eixane wraio vivliaraki AXIZANE ta lefta tous...
Einai ayto pou lew otan vlepw Xontro vivliaraki... H xara tou katanalwth!

_________________
I know there is a way
My future is not set


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Jan 2004, 10:34 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
Kai h xara tou empora na se pianei sth faka dinontas sou syskeyasia kostous molis 1-1,5 eyrw parapanw apo to jewel! :P

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 29 Jan 2004, 10:53 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 23 Apr 2003, 03:28
Posts: 3073
koita re gia vivliaraki milaw...
den milaw oute gia digipack oute gia digibook, oute gia kati ek8amvwtiko...
alla goustarw re paidi mou na exei vivliaraki...
Px to perdition city dinw ta 20 lepta parapanw gia na exw 20 selides parapanw, an kai praktika tis exw kai sto kanoniko....

_________________
I know there is a way
My future is not set


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 Jan 2004, 00:24 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 02 Feb 2003, 02:37
Posts: 3344
Location: Athens,Greece
Kai go simfono m afto.As poume i special edition tou aenima einai ola ta lefta (kai kiriolektika kai metaforika!) pragmatika entiposiaki...
Tora gia to telefteo album ton sigur ros mporei na koroideuete alla ego eimai poli perifanos pou to exo authentiko.As poume oti einai to sinaisthima pou sou vgazei ena album pou metraei gia mena,xoris na xreiazontai aparaitita fotografies,stixoi ktl.

_________________
http://www.myspace.com/afformance


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 Jan 2004, 01:27 
Offline
King for a day
King for a day

Joined: 11 Feb 2003, 22:10
Posts: 1864
Giorgos wrote:
koita re gia vivliaraki milaw...
den milaw oute gia digipack oute gia digibook, oute gia kati ek8amvwtiko...
alla goustarw re paidi mou na exei vivliaraki...
Px to perdition city dinw ta 20 lepta parapanw gia na exw 20 selides parapanw, an kai praktika tis exw kai sto kanoniko....


re paidia panta einai pio kalo na einai psilogemato to vivliaraki...na xei re paidi mou stixous,na tous vlepeis,na tous diavazeis,na xei fotos apo to group pou goustareis kai ta eskases gia parti tou kai stin kaliteri twn periptwsewn na xei kai artwork!!!


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 Jan 2004, 08:45 
Offline
Always
Always
User avatar

Joined: 04 Feb 2003, 18:22
Posts: 2538
Location: Athens - Greece
To dystyxes einai pws otan bazoun kati parapanw h timh ektokseyetai...me kostos dysanalogo ths ayksisis...einai fetix den lew alla an eisai kakomathimenos apo "baria" bynilia ayta sou fainontai polu "liga"!Deite me 15 eyrw to teleytaio LP twn Massive Attack...theobaro kai 2LP!Kai me timh 6aetias kai bale pisw e? :wink:

Emena pantws apo tis pio eyfantastes syskeyasies einai na kaneis ta CDs se syskeyasia LP opws to compilation twn Death SS h to Heathen tou Bowie...mhn pw gia ta 10'' Gallery kai Mind's I pou einai didymakia!Ayta aksizoun kai me to parapanw...ki omws kostizan ta idia lefta me to kanoniko CD...tyxaio?Mallon oxi...pleon exei perasei yposyneidhta ston kosmo pws prepei na dwsei 20 eyrw gia na parei mia syskeyasia ths prokopis...afou to antipalon deos eftase ki ekeino sthn idia timh...mono poy ekeino exei pleon ARISTH poiothta kataskeyhs...to CD sta idia exei meinei! :evil:

_________________
Εκει που γλυφεις, εφτυνες...


Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 30 Jan 2004, 14:48 
Offline
moderator
moderator
User avatar

Joined: 30 Jan 2003, 00:25
Posts: 1329
Location: tHE netHERLands
spacedyevest83 wrote:
Tora gia to telefteo album ton sigur ros mporei na koroideuete alla ego eimai poli perifanos pou to exo authentiko.As poume oti einai to sinaisthima pou sou vgazei ena album pou metraei gia mena,xoris na xreiazontai aparaitita fotografies,stixoi ktl.


akrivos auto-ksafniastika ki ego otan to protoeida...na ki ena group pou den me xalaei na min iparxoun mesa oi stixoi..gia eunohtous logous :D


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group